Burnout Paradise - studio Criterion czerpać będzie z gry inspiracje

Nie wiemy niestety nad czym obecnie pracują deweloperzy.

@ 15.03.2018, 11:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Burnout Paradise - studio Criterion czerpać będzie z gry inspiracje

Burnout Paradise to jedna z najlepszych i najbardziej unikatowych gier wyścigowych w historii. Mimo że cykl Burnout już dawno został zapomniany, jest szansa, że niebawem powróci - w takiej lub innej postaci.

Światełkiem w tunelu dla fanów Burnout jest wypowiedź producenta wykonawczego i generalnego managera studia CriterionMatta Webstera. Rozmawiał on z ekipą portalu VG247, a podczas konwersacji wspomniał, że Burnout Paradise może być inspiracją dla jego ekipy podczas kolejnych projektów.

"Możliwości jakie mamy i rzeczy jakie przygotowujemy są wynikiem tego, co zrobiliśmy w przeszłości", powiedział Webster. "Dlatego powrót w czasie do gry pokroju Burnout Paradise jest tak interesujący. Mogę rozrysować naszą historię i mogę znaleźć inspiracje, dzięki którym jestem w stanie wyobrazić sobie typy gier w przyszłości. Nie wiem - to znaczy wiem, ale nie powiem - co nas czeka".

Na koniec przypomnę, że Burnout Paradise Remastered jest obecnie dostępne na PC, PS4 oraz Xboksie One. Naszą recenzję remastera będziecie mogli przeczytać niebawem.


Sprawdź także:
Burnout Paradise Remastered

Burnout Paradise Remastered

Premiera: 21 sierpnia 2018
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Burnout Paradise Remastered to odświeżona wersja gry z 2008 roku od studia Criterion Games.Akcja Burnout Paradise ma miejsce w mieście nazwanym Paradise City. Autorzy opr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?