Dark Souls Remastered - deweloperzy szykują test

Chcą sprawdzić całą infrastrukturę sieciową projektu.

@ 15.03.2018, 10:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

Bandai Namco ujawniło dzisiaj, że przed premierą zremasterowanej wersji Dark Souls zorganizowany zostanie specjalny test infrastruktury sieciowej. Deweloperzy sprawdzą jak komponent online śmiga na PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Premierę Dark Souls Remastered zaplanowano na dzień 25 maja, co znaczy, że do debiutu zostało już niewiele czasu. Nie ujawniono niestety kiedy dokładnie odbędzie się wspomniany test, pewne jest tylko tyle, że przed nadmienionym terminem.

Z innych wieści na temat Dark Souls Remastered, warto przypomnieć, że w przypadku PlayStation 4 Pro, Xboksa One X oraz komputerów osobistych, śmigać będzie ono w rozdzielczości 4K oraz 60 klatkach na sekundę. Nieco słabiej będą prezentować się wydania dla konsol standardowych oraz Nintendo Switch. W ich przypadku trzeba nastawić się na 1080p oraz 30 ramek.

Dark Souls Remastered to nie tylko podstawka, ale także dodatek Artorias of the Abyss.


Sprawdź także:

Dark Souls Remastered

Premiera: 25 maja 2018
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Dark Souls Remastered to odświeżona wersja gry od studia From Software z 2011 roku.Produkcja zawiera podstawową edycję gry wraz z dodatkiem Artorias Of The Abyss. Tytuł z...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?