Kolejny Splinter Cell coraz bliżej?

Tak uważa obsługa kanadyjskiego oddziału sklepu Amazon.

@ 13.03.2018, 17:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Od czasu Splinter Cell: Blacklist nie słyszeliśmy w zasadzie niczego konkretnego na temat kontynuacji tego jakże niegdyś popularnego cyklu. Wreszcie jednak sytuacja być może się klaruje.

Na łamach kanadyjskiego sklepu Amazon pojawiła się karta czegoś zatytułowanego Tom Clancy's Splinter Cell 2018. Choć nie jest to w żadnym razie potwierdzeniem istnienia projektu, jest coraz większa szansa na to, że niebawem Ubisoft zdradzi szczegóły. O kolejnym Splinter Cell mówi się już bowiem od dość dawna.

Plotki dotyczące następnej odsłony przygód Sama Fishera krążą w sieci od 2016 roku. Dotyczyły one m.in. tego, że Michael Ironside powróci do swojej kultowej roli i ponownie podkładał będzie głos Fisherowi. To właśnie Ironside  jako pierwszy zdradził istnienie gry.

Ostatnia część sagi, Splinter Cell: Blacklist, zadebiutowała na rynku w 2013 roku. Przypadła ona do gustu zarówno graczom, jak i krytykom, którzy docenili m.in. sporą swobodę i solidnie napisany scenariusz. Od tamtej pory Ubisoft tylko regularnie wspomina, że o serii nie zapomniał, nie ujawniając niczego więcej.

Trzymamy rękę na pulsie i jak tylko dowiemy się czegoś więcej, będziemy Was informować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   21:01, 13.03.2018
Świetnie, zwłaszcza jeśli chodzi o powrót Ironside'a. Ciekawe czy wrócą do wolniejszego tempa starszych Splinter Cellów.
0 kudosdabi132   @   21:02, 13.03.2018
Karta w Amazonie już została usunięta, czyli coś musi być na rzeczy. A ja bym chętnie zagrał w nowego Splinter Cella. Pod warunkiem, że nie zrobią z niego kolejnego sandboksa.
0 kudosprofesjonalista19   @   21:30, 13.03.2018
Właśnie przeszedłem conviction korzystając ze wstecznej kompatybilności Xbox i muszę przyznać że chciałbym powrotu Sama Fishera. Aczkolwiek w jego pierwotnej specjalizacji ;)
0 kudosguy_fawkes   @   22:38, 13.03.2018
Z ogromną chęcią zagram w nowego Splinter Cella, bo to właśnie ta seria nauczyła mnie miłości do skradanek i pacyfistycznego stylu gry. Poza nastawionym na sensację Badzieviction i kiepskim technicznie Double Agent w zasadzie nie miała słabych punktów. Osobiście życzyłbym sobie nowe Chaos Theory, ale już sam powrót Michaela Ironside