Warhammer: Vermintide 2 to już ponad 0,5 mln sprzedanych egzemplarzy

Deweloperzy mogą już otwierać szampana.

@ 13.03.2018, 10:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Warhammer: Vermintide 2 to już ponad 0,5 mln sprzedanych egzemplarzy

Wygląda na to, że Warhammer: Vermintide 2 cieszy się sporą popularnością. Właśnie dowiedzieliśmy się, że najnowsze przedsięwzięcie studia Fatshark rozeszło się w nakładzie przekraczającym pół miliona egzemplarzy. Wynik o tyle lepszy, że udało się go "wykręcić" w mniej niż tydzień.

Co ciekawe, nie tylko sprzedaż jest imponująca. Deweloperzy pochwalili się także, iż Warhammer: Vermintide 2 cieszy się sporą popularnością na łamach serwisu Twitch. Od premiery gracze obejrzeli już ponad 204 minuty materiałów transmitowanych dzięki platformie.

Jeśli chodzi o same założenia gry, mamy do czynienia z grą akcji nastawioną na tryb współpracy. Gracze wspólnie przedzierają się przez hordy przeciwników, próbując realizować różne bardziej i mniej skomplikowane zlecenia. Jak na tytuł przeznaczony większej grupce graczy przystało, każdy w oddziale ma odrębne zadanie, a kluczem do sukcesu jest kooperacja.

Warhammer: Vermintide 2 w swojej finalnej wersji dostępne jest wyłącznie na PC. Wydanie konsolowe jest obecnie w fazie testów.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   22:24, 13.03.2018
Jak ja żałuję że Warhammer dostaje dobre gry, ale Warhammer 40k to w tej kwestii w ciemnej rzyci pozostaje.