Final Fantasy XV dla PC już dostępne

Mamy też zwiastun premierowy przedsięwzięcia.

@ 07.03.2018, 12:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Final Fantasy XV dla PC już dostępne

Square Enix pragnie przypomnieć wszystkim fanom cyklu Final Fantasy, że najnowsza jego odsłona, Final Fantasy XV, jest już dostępna dla wszystkich posiadaczy komputerów osobistych.

Zgodnie z otrzymaną przez nas informacją prasową, Final Fantasy XV Windows Edition jest już dostępne w sklepach. Wariant przeznaczony dla blaszaków to oczywiście podstawowe wydanie przedsięwzięcia, a także wszystkie opublikowane do tej pory aktualizacje, rozszerzenia i dodatki.

Kupując Windows Edition otrzymujemy trzy fabularne DLC, czyli Episode Gladiolus, Episode Prompto oraz Episode Ignis. Każde skupia się na jednym kompanie głównego protagonisty i rozszerza opowieść przygotowaną na potrzeby podstawki.

Nowością w wydaniu przeznaczonym dla komputerów osobistych jest tryb pierwszoosobowy, Armiger Unleashed dzięki któremu starcia mają być bardziej wciągające, Royal Cruiser umożliwiający dokładniejsze eksplorowanie świata, a także skórki dla broni i samochodu.

Jeśli chodzi o sprawy czysto techniczne, Final Fantasy XV Windows Edition można odpalić w rozdzielczości 8K oraz z wykorzystaniem technologii HDR. Potrzebny jest do tego jednak potężny komputer, istotnie przekraczający wymagania sprzętowe gry ujawnione przez wydawcę.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?