Tom Clancy's The Division przyciągnęło już 20 milionów graczy

Sieciowa strzelanina Ubisoftu, The Division, osiągnęła kolejny kamień milowy związany z liczbą aktywnych graczy. Twórcy podzielili się kilkoma ciekawymi statystykami.

@ 02.03.2018, 07:49
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
pc, ps4, xbox one

Tom Clancy's The Division przyciągnęło już 20 milionów graczy

The Division wciąż żyje i ma się całkiem dobrze, gdyż jak poinformował Ubisoft, w wirtualnym Nowym Jorku toczy potyczki już 20 milionów graczy. Oprócz tego pochwalono się garścią innych statystyk, z których można się choćby dowiedzieć, że okrągłe pół miliona spędziło w grze ponad 400 godzin, czy też, że wyeliminowano 66 miliardów przeciwników. Więcej ciekawostek znajdziecie na infografice zamieszczonej poniżej.

Tak się składa, że osiągnięcie to zbiegło się w czasie z kolejną rocznicą premiery gry (ta przypada na 8 marca) więc studio Massive Entertainment postanowiło odpowiednio te fakty uczcić. Jak zapowiedziano, gracze będą mogli wziąć udział w serii wydarzeń społecznościowych odbywających się przez cały miesiąc, po jednym każdego tygodnia. Poniżej przedstawiamy ich rozpiskę z uwzględnieniem ram czasowych, w jakich będą dostępne:

  • Outbreak: 1 - 5 marca
  • Assault: 8 - 12 marca
  • Strike: 15 - 19 marca
  • Ambush: 22 - 26 marca

Wspomniane wydarzenia wprowadzą rozmaite modyfikatory do wszystkich rodzajów aktywności, jakie znajdziemy w grze. Ponadto, wszyscy otrzymają możliwość zdobywania różnego rodzaju nagród w postaci kosmetycznych ulepszeń ekwipunku oraz innych, mających wpływ na samą rozgrywkę

The Division jest dostępne na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?