Europa Universalis III ozłocone!

Producent gry Europa Universalis III - firma Paradox Interctive poinformowała, że program został ukończony i już wkrótce trafi do tłoczni, by następnie wylądować na półkach sklepowych.

@ 11.01.2007, 18:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Europa Universalis III ozłocone!

Producent gry Europa Universalis III - firma Paradox Interctive poinformowała, że program został ukończony i już wkrótce trafi do tłoczni, by następnie wylądować na półkach sklepowych. Premiera gry zapowiedziana została na 23 stycznia 2007 roku.

Dostępne będą dwie wersje: kolekcjonerska oraz standardowa zawierająca nieco mniej bajerów. W naszej ojczyźnie gra zadebiutuje za sprawą firmy Cenega Poland, niestety nie wiemy kiedy dokładnie to nastąpi!

Sprawdź także:
Europa Universalis III

Europa Universalis III

Premiera: 23 stycznia 2007
PC

Jedna z najbardziej udanych serii gier strategicznych powraca! Eksploruj, handluj, walcz i korzystaj ze swych zdolności dyplomatycznych, aby Twoje Państwo stało się poważ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?