Warhammer: Vermintide 2 - startują zamknięte beta-testy

Studio Fatshark rozpoczęło wysyłkę kluczy aktywujących dostęp do zamkniętych beta-testów Warhammer: Vermintide 2, które rozpoczynają się właśnie dzisiaj. Nadal można się do nich zapisać przez oficjalną stronę internetową!

@ 23.02.2018, 11:27
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

Warhammer: Vermintide 2 - startują zamknięte beta-testy

Studio Fatshark jeszcze przed wypuszczeniem Warhammer: Vermintide 2 uruchomilo zamknięte beta-testy gry, które rozpoczęły się właśnie dziś tj. 23 lutego. Dostęp do nich rozdają producenci, rozsyłając na adresy mailowe osób zainteresowanych (tych aplikujących o możliwość wzięcia udziału w przedpremierowym testowaniu), oraz posiadających kupiony pre-order, klucze uprawniające do pobrania wczesnego klienta gry.

Jeśli jednak nie zauważyliście startu zapisów, nic nie szkodzi - producenci nadal oferują tę możliwość poprzez swoją stronę internetową. Martin Wahlund, prezes Fatshark, zaskoczony jest popularnością bety, lecz ogłosił jednocześnie, iż na pewno nie sprawi to, że zabraknie kluczy dla osób, które zamówiły grę przed premierą.

Beta Vermintide 2 oferuje trzy lokacje, pięciu bohaterów, a dla każdego z nich po trzy ścieżki kariery, dając jednocześnie piętnaście kombinacji. Premiera pełnej wersji na komputerach osobistych została zaplanowana na 8 marca. Później w tym roku ma również ukazać się wersja na konsole Xbox One oraz PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?