Final Fantasy XV - Square Enix szykuje kolejne dodatki, w tym z bohaterem z Half-Life

Gordon Freeman z kultowego Half Life w roli bohatera Final Fantasy XV? Studio Square Enix ma zamiar zaimplementować go do swojej gry!

@ 23.02.2018, 10:54
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Final Fantasy XV - Square Enix szykuje kolejne dodatki, w tym z bohaterem z Half-Life

Okazuje się, że stuio Square Enix dotrzymuje słowa i wcale nie planuje kończyć ze wsparciem gry Final Fantasy XV. Seria dużych dodatków to jedno, zaś drobne aktualizacje, rozszerzenia i usprawnienia to drugie. A co byście powiedzieli na... grywalnego Gordona Freemana z Half-Life?

Specjalne rozszerzenie z głównym bohaterem serii wykreowanej przez Valve otrzymają wszyscy ci, którzy skuszą się na zakup Final Fantasy XV Windows Edition za pośrednictwem platformy Steam do 1 maja 2018 roku. W zestawie ponad wspomnianą postać znajdziemy następujące elementy wyposażenia: łom, okulary naukowca oraz kombinezon HEV. Co ciekawe, wszystko to będziemy mogli zakładać podczas głównej kampanii fabularnej jak również trybu wieloosobowego Comrades.

Dodatkowo Square Enix zapowiada, iż ma w planach rozwojowych, tylko w tym roku, trzy kolejne, duże rozszerzenia fabularne. Co najciekawsze, jedno z nich koncentruje się na Ardynie - głównym antagoniście FFXV. Premier omawianych dodatków należy spodziewać się do końca 2018. Twórca gry, Hajime Tabata, potwierdza, iż w przysłym roku, wszystkich tych DLC, na rynku ma pojawić się ostateczne rozszerzenie, które zamknie całą historię.

Podsumowując, należy się tylko cieszyć ze wsparcia gry i powracać do niej co jakiś czas. Poniżej zaś prezentujemy wspomniany zwiastun z udziałem Freemana.


Sprawdź także:
Final Fantasy XV

Final Fantasy XV

Premiera: 29 listopada 2016
PS4, XBOX ONE, PC

Final Fantasy XV to piętnasta odsłona głównego cyklu niezwykle popularnego jRPG. Niezmiennie od powstania pierwszej części w 1987 roku dewelopingiem zajmuje się firma Squ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?