Zapowiedziano Farming Simulator 19, premiera pod koniec roku

Jesteście gotowi, by powrócić na rolę? Farming Simulator 19 jeszcze w tym roku.

@ 15.02.2018, 17:11
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Zapowiedziano Farming Simulator 19, premiera pod koniec roku

Mimo że nie jest to żadnym zaskoczeniem, właśnie dowiedzieliśmy się, że powstaje Farming Simulator 19. Za jego opracowanie odpowiada studio Giants Software, a premierę zaplanowano na jesień 2018 roku. Platformy docelowe to komputery osobiste oraz konsole PS4 i Xbox One.

Zapowiedzi towarzyszy niedługi zwiastun filmowy, prezentujący czego mniej więcej możemy się spodziewać. Materiału nie zrealizowano niestety na silniku gry, stanowi jedynie swego rodzaju demonstrację koncepcji. Mimo to zdecydowanie warto rzucić na niego okiem.

Jeśli chodzi o Farming Simulator 19, deweloperzy obiecują liczne usprawnienia, zarówno w oprawie wizualnej, jak i mechanice rozgrywki. Najistotniejszą nowością są trzy zróżnicowane i otwarte mapy, na których będziemy mogli uprawiać ziemię. Do wyboru będziemy mieć też dwa nowe środowiska.

Wisienką na torcie mają być niedostępne do tej pory zwierzęta, jak konie, a także całkiem nowe uprawy oraz zajęcia. Detali niestety nie podano, ale mamy się ich spodziewać w najbliższych miesiącach. 


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?