Warhammer: Vermintide 2 zadebiutuje 8 marca

Premiera za niecały miesiąc na PC. Konsolowa wersja pojawi się później.

@ 15.02.2018, 14:09
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Warhammer: Vermintide 2 zadebiutuje 8 marca

Twórcy Warhammer: Vermintide 2 podali datę premiery swojej produkcji dla PeCetów. Tytuł na blaszakach zadebiutuje 8 marca. W późniejszym terminie pojawi się zaś na PlayStation 4 i Xbox One. Data w przypadku konsol nie jest jeszcze znana, ale ma zostać niebawem ujawniona.

Warhammer: Vermintide 2 to kooperacyjna gra FPS, nastawiona na zabawę w czteroosobowych drużynach. Tytuł oferuje brutalne starcia z bliskiej perspektywy, gdzie używamy mieczy, włóczni, ale korzystamy także z broni dystansowych, jak np. kusza. Akcja toczy się w mieście Helmgart, twierdzy położonej w pobliżu granic Bretonnii, gdzie odpieramy nacierające zewsząd siły Chaosu.

Względem pierwowzoru, twórcy wprowadzili m.in. dedykowane serwery, talenty i zdolności dla bohaterów (do wyboru 5 herosów) czy wsparcie dla modyfikacji. Poprawiono także animacje czy rozmaite efekty graficzne. 

Warhammer: Vermintide 2 można nabyć już na Steam w ramach przedsprzedaży za 97,19 zł (cena po 10% zniżce za zakup w pre-orderze). Poniżej możecie obejrzeć świeży gameplay nagrany przez twórców, na którym prezentują w akcji postać Łowcy Nagród.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?