Cities: Skylines - darmowy weekend na Steam

Cities: Skylines do 11 lutego jest zupełnie darmowe! Promocja związana z darmowym weekendem Steam została ogłoszona przez studio Colossal Order.

@ 09.02.2018, 10:21
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

Studio Colossal Order oraz firma Paradox Interactive ogłosiły, iż na Steamie można za darmo pobrać Cities: Skylines! Wiąże się to z tzw. darmowym weekendem Steam, co naturalnie ogranicza promocję czasowo, nie zaś jest permanentnym stanem. Nie zobowiązując się do kupna gry, możemy testować ją do 11 lutego włącznie, czyli do przyszłego poniedziałku.

Cities: Skylines to produkcja ludzi odpowiedzialnych w przeszłości m.in. za inny tytuł utrzymany w gatunku strategiczno-ekonomicznym, a więc Cities in Motion. W Skylines wcielamy się w zarządcę miasta, zaś naszym zadaniem jest wybudowanie metropolii od samych podstaw, rozwinięcie do granic możliwości i zapewnienie mieszkańcom dogodnego życia. Dzieło wydane w 2015 roku przyjęło się na rynku bardzo dobrze, o czym świadczyć może cała rzesza dodatków doń wydanych, a także nasza recenzja, ogłaszająca tytuł mianem "świetnej gry".


Sprawdź także:

Cities: Skylines

Premiera: 10 marca 2015
PC, XBOX ONE, PS4, SWITCH

Cities: Skylines to projekt studia Colossal Order (twórcy Cities in Motion), który najłatwiej porównać do słynnej serii SimCity. Oznacza to, że mamy do czynienia z grą st...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?