The Surge 2 zapowiedziane, premiera w przyszłym roku

Niestety nie ujawniono na temat projektu niczego.

@ 07.02.2018, 15:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

The Surge 2 zapowiedziane, premiera w przyszłym roku

Wydane w zeszłym roku The Surge okazało się na tyle dużym sukcesem, że studio za nie odpowiedzialne, Deck13, opracowuje już kontynuację. Jej premierę zaplanowano na 2019 rok, a platformami docelowymi będą komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Informacja na temat The Surge 2 dociera do nas za sprawą oficjalnej strony gry na Facebooku. Szczegółów z oczywistych względów nie zdradzono, ale możemy spokojnie zakładać, że dostaniemy więcej tego samego. Będzie więc wyśrubowany poziom trudności, zaawansowany system walki oraz niebezpieczni bossowie.

Więcej detali jak tylko się pojawią, a jeśli nie graliście jeszcze w pierwowzór, więcej na jego temat znajdziecie na naszych łamach, np. w recenzji. Pochwaliliśmy w niej produkcję Deck13 za wiele elementów, ale jednocześnie zganiliśmy m.in. za zbyt monotonne lokacje oraz przeciwników, których zrealizowano bez pomysłu i polotu.

Jeśli deweloperom uda się poprawić niedociągnięcia "jedynki", drugie podejście do tematu będzie naprawdę dobre.


Sprawdź także:
The Surge

The Surge

Premiera: 16 maja 2017
PC, PS4, XBOX ONE

The Surge to najnowsza produkcja niemieckiego studia Deck13, znanego m.in. ze współpracy z polskim CI Games przy projektowaniu Lords of The Fallen. Tytuł wywodzi się z cR...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosDante41k   @   19:46, 07.02.2018
No i to jest bardzo dobra wiadomość! Żeby tylko gra była jeszcze trochę dłuższa od jedynki i będę wniebowzięty.