The Elder Scrolls VI nie powstaje, bo Bethesda pracuje nad dwoma innymi grami

Studio chce najpierw skończyć dwa rozpoczęte projekty.

@ 05.02.2018, 15:59
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

The Elder Scrolls VI nie powstaje, bo Bethesda pracuje nad dwoma innymi grami

Całkiem niedawno osoba odpowiedzialna za PR w firmie BethesdaPete Hines, twierdziła, że kolejna odsłona cyklu The Elder Scrolls jeszcze nie powstaje. Nikt oczywiście w to nie uwierzył, ale teraz dociera do nas jeszcze jedna wypowiedź, zdająca się potwierdzać poprzednią.

Na łamach Twittera pojawił się niedługi wpis, w którym Hines przypomina swoje poprzednie słowa, pisząc przy okazji, że ludzie odpowiedzialni za The Elder Scrolls V: Skyrim nie pracują nad kontynuacją sagi ze względu na to, że dłubią przy dwóch innych multiplatformowych tytułach z kategorii AAA.

Jeden z fanów napisał wówczas, że skoro studio jest tak zapracowane, to dlaczego co krok na rynku pojawiają się kolejne edycje albo porty The Elder Scrolls V: Skyrim. Hines odpowiedział wówczas, że wszelkimi portami zajmowały się zewnętrzne ekipy deweloperskie. Bethesda Game Studios dłubie tylko przy dwóch nowych tytułach.

O samych tajemniczych przedsięwzięciach Hines nie powiedział niestety nic. Pozostaje nam się więc uzbroić w cierpliwość i czekać. Jak wszystko pójdzie dobrze, od zapowiedzi do premiery droga będzie krótka - podobnie, jak w przypadku Fallout 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?