The Elder Scrolls VI nie powstaje, bo Bethesda pracuje nad dwoma innymi grami

Studio chce najpierw skończyć dwa rozpoczęte projekty.

@ 05.02.2018, 15:59
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Całkiem niedawno osoba odpowiedzialna za PR w firmie BethesdaPete Hines, twierdziła, że kolejna odsłona cyklu The Elder Scrolls jeszcze nie powstaje. Nikt oczywiście w to nie uwierzył, ale teraz dociera do nas jeszcze jedna wypowiedź, zdająca się potwierdzać poprzednią.

Na łamach Twittera pojawił się niedługi wpis, w którym Hines przypomina swoje poprzednie słowa, pisząc przy okazji, że ludzie odpowiedzialni za The Elder Scrolls V: Skyrim nie pracują nad kontynuacją sagi ze względu na to, że dłubią przy dwóch innych multiplatformowych tytułach z kategorii AAA.

Jeden z fanów napisał wówczas, że skoro studio jest tak zapracowane, to dlaczego co krok na rynku pojawiają się kolejne edycje albo porty The Elder Scrolls V: Skyrim. Hines odpowiedział wówczas, że wszelkimi portami zajmowały się zewnętrzne ekipy deweloperskie. Bethesda Game Studios dłubie tylko przy dwóch nowych tytułach.

O samych tajemniczych przedsięwzięciach Hines nie powiedział niestety nic. Pozostaje nam się więc uzbroić w cierpliwość i czekać. Jak wszystko pójdzie dobrze, od zapowiedzi do premiery droga będzie krótka - podobnie, jak w przypadku Fallout 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?