Dark Souls III z zimowym dodatkiem w marcowym Humble Monthly

Trzecie Soulsy z dodatkiem do dorwania w świetnej cenie.

@ 02.02.2018, 20:19
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Dark Souls III z zimowym dodatkiem w marcowym Humble Monthly

Twórcy subskrypcji Humble Monthly poinformowali o rozpoczęciu zapisów na marcowy zestaw. Tym razem jako pierwsze gry wchodzące w skład zestawu ujawniono Dark Souls III z dodatkiem.

Mowa tu o rozszerzeniu Ashes of Ariandel, czyli pierwszym dodatku do gry, który przenosi nas do mroźnej krainy (nasza recenzja). Oprócz tego otrzymamy oczywiście podstawową wersję Dark Souls III (nasza recenzja).

Decydując się na zakup za 12 dolarów (około 40 zł) otrzymujemy więc świetną grę z dodatkiem w postaci kluczy Steam, a później dostajemy jeszcze kilka innych produkcji, które zostaną ujawnione - standardowo - za kilkanaście dni.

Jak więc widać, oferta jest bardzo korzystna. Dark Souls III można co prawda kupić w kompletnym wydaniu The Fire Fades, w ramach którego otrzymamy także dodatek The Ringed City, ale jeżeli nie zależy Wam na pudełku, to dużo korzystniej wyjdziecie inwestując w marcowe Humble Monthly i dokupując The Ringed City osobno na Steam.


Sprawdź także:
Dark Souls III

Dark Souls III

Premiera: 12 kwietnia 2016
PC, PS4, XBOX ONE

Dark Souls III to kolejna odsłona słynnej serii, opracowanej przez studio From Software. Twórcy nie wprowadzają w niej żadnych rewolucyjnych zmian, pozostając przy sprawd...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?