Code Vein - kilka nowych materiałów z rozgrywki

Deweloperzy prezentują m.in. miejsce wypadowe głównego bohatera.

@ 30.01.2018, 11:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Code Vein - kilka nowych materiałów z rozgrywki

W sieci pojawiło się kilka kolejnych materiałów promujących najnowsze przedsięwzięcie firmy Bandai Namco. Chodzi o grę Code Vein, dość mocno nawiązującą do cyklu Dark Souls.

Filmy prezentują kilka różnych elementów projektu. Na pierwszym rzucić okiem możecie na swoistą bazę wypadową, czyli miejsce, w którym będziecie czuć się względnie bezpiecznie. To tu zajmiecie się rozwijaniem umiejętności protagonisty, sprzedażą i zakupem wyposażenia, a także przeglądaniem na spokojnie ekwipunku.

Kolejne dwa odtwarzacze skrywają filmy prezentujące lochy: City of Falling Flame oraz Ridge of Frozen Souls. Bez większego zaskoczenia, są one pełne niebezpiecznych przeciwników, z którymi walczyć muszą bohaterowie produkcji. Potyczki, jak na grę z gatunku soulslike przystało, są trudne i metodyczne - zresztą sprawdźcie sami.

Code Vein nie ma obecnie daty premiery, ale trafi do sprzedaży w 2018 roku. Powstaje ono z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Sprawdź także:
Code Vein

Code Vein

Premiera: 27 września 2019
PS4, XBOX ONE, PC

Code Vein to gra akcji z elementami RPG osadzona w mrocznym, post-apokaliptycznym uniwersum. Za projektem stoją weterani z Bandai Namco, którzy sami przyznają się do insp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   21:45, 30.01.2018
Mam wrażenie że Namco nic innego nie robi niż gry w stylu Soulsów.