Devil May Cry 5 podobne do nowego God of War?

Twórca pierwowzoru myśli, że Capcom powinien pójść w tę stronę.

@ 15.01.2018, 10:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Devil May Cry 5 podobne do nowego God of War?

Reżyser pierwszego Devil May CryHideki Kamiya, opublikował na łamach Twittera kilka ciekawych wpisów, dotyczących tego, w jaki sposób firma Capcom mogłaby rozwijać markę oraz co mogłoby trafić do Devil May Cry 5.

Kamiya stwierdził, że dzięki mocy obliczeniowej dzisiejszych platform do gier realnym byłoby całkowite odmienienie cyklu. Rezultatem mogłoby być przedsięwzięcie przypominające najnowszą część serii God of War.

"Głośno myślę, ale sądzę, że najwyższa pora na to, by w DMC zmieniono gameplay. Patrząc na obecne trendy oraz niesamowitą grafikę w grach Capcomu, następne DMC mogłoby całkowicie zmienić założenia, jak w przypadku nowego God of War", rozpoczął swoje przemyślenia deweloper.

Następnie kontynuował, wspominając, że Devil May Cry 5 mogłoby być bardziej realistyczną grą akcji, zamiast hack'n'slashem w stylistyce anime.

"Zamiast być stylizowanym na anime hack'n'slashem, może Capcom mógłby zmienić DMC5 w realistyczną, kinową grę akcji?"

Kamiya nie jest zaangażowany w DMC5 - jeśli, rzecz jasna, w ogóle powstaje. Nie pracował on przy cyklu od premiery jego pierwowzoru z 2001 roku. Nie wiadomo zatem czy ma jakikolwiek realny wpływ na to, co się z nim dzieje. Od lat reżyserem marki jest Hideaki Itsuno - który już kilkakrotnie chwalił się, że niebawem ujawni coś na temat swojego najnowszego przedsięwzięcia.


Sprawdź także:
Devil May Cry 5

Devil May Cry 5

Premiera: 08 marca 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Devil May Cry 5 to powrót do głównej serii po nieszczególnie ciepło przyjętym odświeżeniu marki - DmC: Devil May Cry. Za produkcją stoi - niezmiennie od lat - firma Capco...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?