Darkest Dungeon z dodatkami już 18 stycznia trafi na Nintendo Switch

Studio Red Hook zdradza szczegóły dotyczące cen i premiery.

@ 10.01.2018, 20:36
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch

Darkest Dungeon z dodatkami już 18 stycznia trafi na Nintendo Switch

Darkest Dungeon to jeden z trudniejszych, ale też najciekawszych indyków. Tytuł mimo dwóch lat na karku cieszy się nadal sporym zainteresowaniem, a twórcy regularnie udostępniają nowe dodatki. Nic więc dziwnego, że przygotowali także port na Nintendo Switch.

Dziś poznaliśmy jego oficjalną datę premiery, którą wyznaczono na 18 stycznia. Podano przy okazji ceny, które prezentują się następująco:

  • podstawowa wersja Darkest Dungeon - 24.99$ (około 87 zł)
  • dodatek The Crimson Court - 9.99$ (około 35 zł)
  • dodatek The Shieldbreaker - 3.99$ (około 14 zł)

Niestety twórcy nie zdecydowali się na przygotowanie zbiorczego pakietu podstawka + dodatki, ale poniekąd jest to logiczne, gdyż w drodze jest kolejne, zapowiedziane w grudniu rozszerzenie The Color of Madness. Zadebiutuje ono dopiero wiosną bieżącego roku na PC, a na Switcha trafi w trochę późniejszym terminie.

Darkest Dungeon na Nintendo Switch nie będzie różniło się niczym szczególnym od wydania z pozostałych platform, ale twórcy obiecują m.in. obsługę ekranu dotykowego.


Sprawdź także:
Darkest Dungeon

Darkest Dungeon

Premiera: 19 stycznia 2016
PC, PS4, PSV, MOB, SWITCH

Darkest Dungeon to tytuł stworzony przez założony w 2013 roku zespół Red Hook Studios. Twórcy pracowali wcześniej przy takich grach jak Age of Empires: The Age of Kings D...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?