Devil May Cry HD Collection na nowych zrzutach ekranu

Dzięki udostępnionym grafikom, możemy zobaczyć jak prezentuje się zapowiedziane przed miesiącem Devil May Cry HD Collection.

@ 09.01.2018, 13:48
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
pc, ps4, xbox one

Devil May Cry HD Collection na nowych zrzutach ekranu

Devil May Cry HD Collection to zapowiedziana w grudniu ubiegłego roku reedycja popularnej serii slasherów, która zmierza na PlayStation 4, Xboksa One, a także komputery osobiste. W skład kolekcji wchodzą Devil May Cry, Devil May Cry 2 oraz Devil May Cry 3. Firma Capcom udostępniła właśnie dość sporą paczkę grafik prezentującą zarówno postacie, jak i sceny rozgrywki.

Wspomniana kolekcja już kiedyś ukazała się na konsolach poprzedniej generacji jako wersja z odświeżoną oprawą i całkiem możliwe, że w kwestii oprawy graficznej na obecnym sprzęcie nie możemy niestety liczyć na zmiany. Pewne jest natomiast, że w każdą odsłonę trylogii zagramy w rozdzielczości 1080p, a nawet w 4K, w przypadku komputerów osobistych. Płynność animacji we wszystkich wersjach ma wynieść stałe 60 ramek na sekundę.

Zestaw ukaże się 13 marca bieżącego roku. Poniżej prezentujemy wspomniane grafiki:


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?