Fable 4 powstaje w studiu Playground Games?

Chodzi o deweloperów cyklu Forza Horizon.

@ 08.01.2018, 11:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one

Fable 4 powstaje w studiu Playground Games?

Jakiś czas temu pisaliśmy, że studio Playground Games, odpowiedzialne za cykl Forza Horizon, rekrutuje ludzi z innych firm, aby przygotować jakąś grę RPG. Z najnowszych doniesień wynika, że prawdopodobnie otrzymamy wreszcie kolejną pełnoprawną odsłonę cyklu Fable!

Jeden z użytkowników forum ResetEra dotarł do listy gier, które wyciekły do sieci za sprawą API usługi Xbox Live. Wynika z niej, że:

  • niebawem będziemy mogli sprawdzić beta wersje gier Sea of Thieves oraz Crackdown 3;
  • dostaniemy całkiem nowy projekt The Coalition, zatytułowany Perfect Dark;
  • zobaczymy coś nowego związanego z Mechami;
  • powstaje Age of Empires 4 (choć o tym wiedzieliśmy);
  • będzie tryb wieloosobowy w Halo, w którym uczestniczyć ma spora grupa graczy (Battle Royale?);
  • tworzony jest tytuł, którego nazwa kodowa to Wisdom, a akcja toczy się w Albionie - pracuje nad nim studio z Wielkiej Brytanii - stawiamy na Fable 4!

Oczywiście tego typu plotka nie jest w żadnym razie potwierdzeniem, ale takowe wcześniej czy później najpewniej się pojawi. Na razie pozostaje uzbroić się w cierpliwość. Jeśli Fable 4 rzeczywiście powstaje, dowiemy się o nim prawdopodobnie w okolicy targów E3 2018. Powstanie gry jest jak najbardziej realne.


Sprawdź także:
Fable: Zapomniane Opowieści

Fable: Zapomniane Opowieści

Premiera: 08 października 2004
XBOX, PC

Fable to cRPG stworzone przez studio Lionhead, kierowane przez legendarnego twórcę takich produkcji, jak Black & White i Dungeon Keeper - samego sir Petera Molyneuxa. W g...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?