Fable 4 powstaje w studiu Playground Games?

Chodzi o deweloperów cyklu Forza Horizon.

@ 08.01.2018, 11:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one

Jakiś czas temu pisaliśmy, że studio Playground Games, odpowiedzialne za cykl Forza Horizon, rekrutuje ludzi z innych firm, aby przygotować jakąś grę RPG. Z najnowszych doniesień wynika, że prawdopodobnie otrzymamy wreszcie kolejną pełnoprawną odsłonę cyklu Fable!

Jeden z użytkowników forum ResetEra dotarł do listy gier, które wyciekły do sieci za sprawą API usługi Xbox Live. Wynika z niej, że:

  • niebawem będziemy mogli sprawdzić beta wersje gier Sea of Thieves oraz Crackdown 3;
  • dostaniemy całkiem nowy projekt The Coalition, zatytułowany Perfect Dark;
  • zobaczymy coś nowego związanego z Mechami;
  • powstaje Age of Empires 4 (choć o tym wiedzieliśmy);
  • będzie tryb wieloosobowy w Halo, w którym uczestniczyć ma spora grupa graczy (Battle Royale?);
  • tworzony jest tytuł, którego nazwa kodowa to Wisdom, a akcja toczy się w Albionie - pracuje nad nim studio z Wielkiej Brytanii - stawiamy na Fable 4!

Oczywiście tego typu plotka nie jest w żadnym razie potwierdzeniem, ale takowe wcześniej czy później najpewniej się pojawi. Na razie pozostaje uzbroić się w cierpliwość. Jeśli Fable 4 rzeczywiście powstaje, dowiemy się o nim prawdopodobnie w okolicy targów E3 2018. Powstanie gry jest jak najbardziej realne.


Sprawdź także:

Fable: Zapomniane Opowieści

Premiera: 08 października 2004
XBOX, PC

Fable to cRPG stworzone przez studio Lionhead, kierowane przez legendarnego twórcę takich produkcji, jak Black & White i Dungeon Keeper - samego sir Petera Molyneuxa. W g...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?