Resident Evil 8? A może coś innego? Capcom zajawia kolejną odsłonę cyklu

Czy macie ochotę powrócić do mrocznego świata potworów i umarlaków?

@ 05.01.2018, 16:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Resident Evil 8? A może coś innego? Capcom zajawia kolejną odsłonę cyklu

Zapowiedzi kolejnej gry z cyklu Resident Evil wciąż się nie doczekaliśmy. Niebawem być może jednak takowa się pojawi. Świadczyć o tym może aktywność na japońskim Twitterze marki.

Na łamach wspomnianego portalu społecznościowego zmienił się obrazek stanowiący nagłówek kanału serii Resident Evil (widzicie go powyżej). Widnieją na nim obecnie loga oraz grafiki nawiązujące do Resident Evil Revelations, Resident Evil Revelations 2 oraz Resident Evil 7. Obok nich jest zaś czarne miejsce.

W owe czarne miejsce najpewniej wpasuje się kolejne logo/grafika. Na chwilę obecną nie wiemy oczywiście jakiej gry. Może to być bowiem remake Resident Evil 2 albo nawet Resident Evil VIII. Cokolwiek by to nie było, jak tylko sytuacja się wyklaruje, nie omieszkamy Was o tym powiadomić.

Kończąc przypomnę, że jeśli nadal gracie w Resident Evil 7, pamiętajcie o naszym w pełni darmowym poradniku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   14:19, 07.01.2018
Nie za szybko? RE7 dopiero co wyszło. Ja raczej wyczuwam remaster RE6 albo RER, w końcu to teraz modne.
W sumie to seria RE mnie tak bardzo nie interesuje, bardziej miałem nadzieję na nowe DMC. Chyba jeszcze trochę trzeba będzie poczekać.