Need for Speed Payback otrzyma niebawem sieciowy tryb swobodnej jazdy

Gracze będą mogli bez ograniczeń śmigać po wirtualnym świecie.

@ 02.01.2018, 10:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Need for Speed Payback otrzyma niebawem sieciowy tryb swobodnej jazdy

Need for Speed Payback zadebiutowało pod koniec minionego roku. Adamowi nie przypadło ono jednak szczególnie do gustu, albowiem deweloperzy nie wszystko przygotowali zgodnie z oczekiwaniami. Zarzuty miał on m.in w kierunku zmarnowanego potencjału świata.

Need for Speed Payback - teoretycznie - oferowało duży otwarty obszar, po którym - znowu teoretycznie - dało się całkiem swobodnie poruszać. Niestety mogliśmy to robić wyłącznie podczas wyścigów albo całkowicie samodzielnie. Niebawem ulegnie to zmianie.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, w ramach najbliższej aktualizacji Need for Speed Payback do gry dodany zostanie tryb swobodnej jazdy w sieci. Będziemy więc mogli bez celu przemieszczać się po wirtualnym świecie w towarzystwie znajomych.

Co ciekawe, wydany w 2015 roku Need for Speed oferował swobodną jazdę w trybie online. Dlaczego deweloperzy ze studia Ghost Games postanowili z tego rozwiązania w najnowszej części cyklu zrezygnować? Tego niestety nie wiemy. Twórcy najpewniej nie zdążyli go po prostu opracować.

Jakkolwiek by nie było, swobodne podróżowanie w sieci zostanie dodane do gry całkowicie za darmo. Na chwilę obecną nie wiemy niestety kiedy dokładnie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?