Hitman - twórcy udostępnili za darmo pierwszy rozdział fabuły, lokację w Paryżu

Paryż to nie tylko zadanie fabularne (do zrealizowania na wiele sposobów), ale także aktywności poboczne.

@ 15.12.2017, 10:58
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Hitman - twórcy udostępnili za darmo pierwszy rozdział fabuły, lokację w Paryżu

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w najnowszą odsłonę serii Hitman, to mamy dobre wieści. Właśnie się dowiedzieliśmy, że studio IO Interactive postanowiło udostępnić całkowicie za darmo pierwszy epizod swojego projektu, misję rozgrywającą się w Paryżu.

Specjalną promocję zrealizowano w ramach paczki nazwanej Hitman Holiday Pack. Osoby, które zdecydują się na jej pobranie otrzymają pełny dostęp do lokacji w Paryżu, a oferta trwać będzie do 5 stycznia 2018 roku.

Zgodnie z informacją prasową studia, darmowa paczka udostępni graczom pierwszą misję Hitmana, a także wszystkie eskalacje, dodatkowe aktywności, wyzwania oraz osiągnięcia, jakie dostępne są normalnie w Paryżu. Ponadto, możliwe będzie również przebrnięcie przez misje Nieuchwytnych Celów, które twórcy chcą na nowy aktywować.

Jeśli po ograniu zawartości darmowej zdecydujecie się na zakup pełnej wersji gry, wszelkie postępy zostaną oczywiście zachowane.

Zachęcamy zatem do sprawdzenia tytułu, przypominając, że na naszych łamach znajdziecie dla niego kompleksowy poradnik. Jest w nim też szczegółowo rozpisana lokacja w Paryżu.


Sprawdź także:
Hitman

Hitman

Premiera: 31 stycznia 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Hitman to szósta (po Hitman: Rozgrzeszenie) odsłona serii gier o przygodach zabójcy, Agenta 47. Tym razem IO Interactive, producenci tytułu, postanowiło nie przyznawać pr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   11:18, 15.12.2017
No ładnie... mikołaj, morderca Dumny