For Honor - Ubisoft testuje serwery dedykowane

Do uczestnictwa zgłosić może się każdy zainteresowany.

@ 13.12.2017, 11:27
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

For Honor - Ubisoft testuje serwery dedykowane

Ubisoft ogłosił wczoraj w nocy, że wszyscy gracze - także Ci, który nie posiadają For Honor - wziąć będą mogli udział w pierwszym otwartym teście nowych serwerów dedykowanych gry.

Inicjatywa rozpocznie się już 14 grudnia o godzinie 14:00 czasu polskiego, a końca dobiegnie w dniu 18 grudnia, o godzinie 2:00 w nocy. Test to kolejny krok do tego, by dedykowane serwery trafiły do For Honor. Ich debiut zaplanowano na 2018 rok.

Aby wziąć udział w testach należy pobrać zupełnie nowego klienta gry. Na potrzeby wydarzenia deweloperzy przygotowali wszystkich bohaterów, a także dostępne w For Honor tryby zabawy. Gracze zainteresowaniu uczestnictwem już dziś będą mogli rozpocząć pobieranie specjalnej wersji tytułu - pre-load zaplanowano na 14:00 czasu polskiego. Każdy partycypant otrzyma oczywiście odpowiednią nagrodę.

Jeśli do tej pory nie graliście w For Honor, rzućcie okiem na naszą recenzję. W przypadku wersji PC sprawdźcie też koniecznie jej wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
For Honor

For Honor

Premiera: 14 lutego 2017
PC, PS4, XBOX ONE

For Honor to opracowywana przez Ubisoft Montreal drużynowa, multiplayerowa gra akcji, w której dzielni wojownicy pojedynkują się z wykorzystaniem broni białej. Grę pierws...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   11:55, 13.12.2017
Czekam aż For Honor stanieje dla singla.. więc może w między czasie pobawiłbym się w tą wersję demo?

EDIT: Ok... ale skąd to pobrać będzie można???
0 kudosdabi132   @   14:34, 13.12.2017
Cytat: shuwar
EDIT: Ok... ale skąd to pobrać będzie można???

Pewnie z Uplay Dumny
Swoją drogą widziałem dziś w Biedronce For Honor za 79,90. Zastanawiałem się czy nie wziąć ale ostatecznie doszłam do wniosku, że to jeszcze za wysoka cena za tą grę.