Assassin's Creed IV: Black Flag dostępne za darmo

Pamiętajcie, że promocja trwa tylko do 18 grudnia!

@ 12.12.2017, 10:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Assassin's Creed IV: Black Flag dostępne za darmo

Jakiś czas temu pisaliśmy, że Ubisoft zamierza rozdawać Assassin’s Creed IV: Black Flag. Jak zapowiedziano, tak uczyniono. Jedna z najlepszych odsłon cyklu jest już dostępna całkowicie za darmo. Wystarczy założyć lub posiadać konto Uplay.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Ubisoft udostępnił darmową wersję Assassin’s Creed IV: Black Flag. Jeśli nie posiadacie go jeszcze w swojej kolekcji, koniecznie nadróbcie straty. Spieszcie się jednak, albowiem promocja trwa tylko do 18 grudnia bieżącego roku.

Kończąc przypomnę, że w roku bieżącym na rynku pojawiło się Assassin’s Creed: Origins. Z naszej recenzji wynika, że to bardzo udany projekt. Jeśli zamierzacie go ograć, koniecznie pamiętajcie, że na naszych łamach dostępny jest w pełni darmowy poradnik.


Sprawdź także:
Assassin's Creed IV: Black Flag

Assassin's Creed IV: Black Flag

Premiera: 19 listopada 2013
PC, PS3, XBOX 360, PS4, WIIU, XBOX ONE

Assassin's Creed IV: Black Flag to kolejna odsłona serii gier akcji, opowiadających o bractwie asasynów. Poprzednia odsłona zamknęła historię Desmonda. "Czwórka" przedsta...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudos0ogi   @   10:19, 14.12.2017
Aplikacja do gry jest jeszcze dostępna ?