TGA '17: Zapowiedziano Bayonetta 3, ekskluzywnie dla Nintendo Switch

Przy okazji, dowiedzieliśmy się, że Bayonetta 1 i 2 także trafią do posiadaczy Nintendo Switch.

@ 08.12.2017, 04:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
switch

TGA '17: Zapowiedziano Bayonetta 3, ekskluzywnie dla Nintendo Switch

Bayonetta to jedna z najbardziej unikatowych gier akcji dostępnych na rynku. Do tej pory otrzymaliśmy dwie części tegoż cyklu, a już niebawem w sklepach pojawi się trzecia.

Podczas trwającej właśnie imprezy The Game Awards 2017 dowiedzieliśmy się, że studio Platinum Games opracowuje aż trzy tytuły z cyklu Bayonetta. Pierwsze dwa rozdziały opowieści zostaną bowiem przeniesione na Swich, a trzeci powstaje na wyłączność nowej platformy Nintendo.

Porty Bayonetta oraz Bayonetta 2 trafią do sprzedaży w dniu 16 lutego 2018 roku. Jeśli chodzi o "trójkę", na chwilę obecną nie znamy niestety jej daty premiery, ale jak tylko się to zmieni, nie omieszkamy Was o tym powiadomić.

Poniżej rzucić okiem możecie na zwiastuny. Pierwszy to zapowiedź kolekcji dwóch pierwszych części, drugi to prezentacja Bayonetta 3.


Sprawdź także:
Bayonetta

Bayonetta

Premiera: 29 października 2009
PS3, PS4, XBOX 360, PC, XBOX ONE, SWITCH

Bayonetta to przygodowa gra akcji z elementami platformowo-zręcznościowymi wyprodukowana przez studio PlatinumGames, znane z m.in. futurystycznej strzelanki Vanquish. W g...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdenilson   @   10:19, 08.12.2017
Teraz to mnie kupili. Czułem w kościach, że prędzej czy później zrobią porty na Switcha, ale powstaniem trzeciej części mnie totalnie zaskoczyli. Czas szykować fundusze na pstryczka.
0 kudostinyLiza   @   13:01, 08.12.2017
@Denis, pomyślałam dokładnie to samo Szczęśliwy