Devil May Cry w wydaniu HD na PlayStation 4 i Xboksie One

Capcom właśnie oszalał i zapowiedział w końcówce roku edycję specjalną Devil May Cry HD.

@ 07.12.2017, 19:54
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, xbox one

Devil May Cry w wydaniu HD na PlayStation 4 i Xboksie One

W sieci pojawiła się oficjalna informacja dotycząca nowego wydania Devil May Cry HD Collection w wersjach na PlayStation 4 oraz Xboksa One. Capcom oficjalnie zdecydował się na przeniesienie zestawu na nowe konsole z jednoczesnym podniesieniem jakości oprawy.

Dokładnie 13 marca 2018 roku będziemy świadkami premiery Devil May Cry HD Collection w wersjach na PlayStation 4 oraz Xboksa One. Pakiet w tym wypadku będzie zawierał:

Komplet trzech gier akcji z kultowym Dante w roli głównej zakupimy w wersji pudełkowej oraz cyfrowej. Zainteresowani gracze muszą przygotować około 110 zł.

Nie otrzymaliśmy niestety materiałów prezentujących unowocześnione wersje, jednakże Capcom przypomina japońską reklamę pierwowzoru.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoskrzywy_banen   @   22:45, 07.12.2017
A na pc? Bo jedynki i dwójki nie ma, a trójka jest, ale słaby port. Smutny
0 kudosguy_fawkes   @   00:18, 09.12.2017
Dla mnie to bardzo dobra informacja, ponieważ nie grałem w żadną część i z chęcią nadrobię to na obecnych konsolach. Trzeba będzie kupić.