Zobaczcie zwiastun The Surge: A Walk in the Park

The Surge: A Walk in the Park pozwoli Wam zwiedzić kilka nowych lokacji. Warto wrócić do świata wykreowanego przez Deck 13.

@ 05.12.2017, 17:31
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Zobaczcie zwiastun The Surge: A Walk in the Park

W sieci pojawił się najnowszy materiał wideo dotyczący dodatku A Walk in the Park do uznanej gry The Surge od studia Deck 13, autorów m.in. Lords of the Fallen.

Dodatek do projektu Deck13 debiutuje dziś w dystrybucji cyfrowej. Premierze towarzyszy nowy zwiastun, w którym możecie zobaczyć moc atrakcji płynących z nowych lokacji oraz przeciwników, z którymi się spotkamy. Całość bazuje na modelu podstawki, aczkolwiek ludzie zmęczeni lokacjami z oryginału poczują powiew świeżości. Otrzymujemy tu bowiem Park tematyczny, klimat rozrywki i maskotki w ironicznym wydaniu futurystycznej dystopii/postapokalipsy. Wygląda to zachęcająco.

The Surge krytykowane było w momencie premiery za małe zróżnicowanie miejscówki. Twórcy zabrali się do roboty nad tym elementem, zapewniając nam nowe klimaty wizualne. Bogata scenografia z rozszerzenia może się kojarzyć z grą Fallout 4, szczególnie z rozszerzeniem Nuka-World.

Rozszerzenie DLC jest już dostępne w cyfrowej dystrybucji. Cena na PlayStation Store to 63 zł.


Sprawdź także:
The Surge

The Surge

Premiera: 16 maja 2017
PC, PS4, XBOX ONE

The Surge to najnowsza produkcja niemieckiego studia Deck13, znanego m.in. ze współpracy z polskim CI Games przy projektowaniu Lords of The Fallen. Tytuł wywodzi się z cR...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?