Gry z serii Dead Space taniej na Steam

Na Steam pojawiła się specjalna promocja dotycząca gier z serii Dead Space.

@ 24.11.2017, 14:28
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Gry z serii Dead Space taniej na Steam

Jeśli nadal nie graliście w wyśmienity cykl Dead Space, to mamy dla Was dobre wieści. Na Steam pojawiła się całkiem solidna wyprzedaż, w której za niewielkie pieniądze nabędziecie m.in. pierwszą i drugą część serii. Co ciekawe, przeceniono nie tylko gry.

Od dziś, do wtorku, czyli 28 listopada, 75% taniej kupicie Dead Space, Dead Space 2, Dead Space Collection, a także Dead Space: Downfall i Dead Space: Aftermath - animacje przygotowane w uniwersum opracowanym przez studio Visceral Games.

Brakuje niestety Dead Space 3, bo - co warte podkreślenia - nie wchodzi ono w skład Dead Space Collection! Pamiętajcie o tym, decydując się na zakup. Dead Space Collection to pierwsza i druga gra, jak również dwa wspomniane powyżej filmy animowane.

Dlaczego nie ma Dead Space 3? Odpowiedź jest dość prozaiczna. Nigdy nie trafiło ono do sprzedaży na platformie Valve. Było dystrybuowane wyłącznie w formie pudełkowej oraz w wersji wymagającej usługi EA Origin. Więcej na temat wszystkich trzech gier najdziecie w naszej encyklopedii. Poniżej tabelka z ofertą.

Tytuł

Cena nowa

Oryginalna cena

Dead Space17,99 zł71,99 zł
Dead Space 217,99 zł71,99 zł
Dead Space: Downfall16,49 zł32,99 zł
Dead Space: Aftermath16,49 zł32,99 zł
Dead Space Collection39,35 zł176,97 zł


Sprawdź także:
Dead Space

Dead Space

Premiera: 24 października 2008
PS3, XBOX 360, PC, MOB

Dead Space to produkt korporacji Electronic Arts, która tym razem zajęła się gatunkiem survival horrorów - tutaj liczy się tylko przeżycie, a cel ten owocuje stawaniem w ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?