Left Alive będzie grą hardcorową

Square Enix chce także, aby projekt stał się cyklem AAA.

@ 21.11.2017, 11:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4

Left Alive będzie grą hardcorową

Podczas tegorocznych targów Tokyo Game Show firma Square Enix zapowiedziała swoje kolejne przedsięwzięcie. Produkcję z mechami w rolach głównych, zatytułowaną Left Alive. Wydawca ma nadzieję, że stanowić będzie ona podwaliny dla cyklu AAA dedykowanego prawdziwym hardcorowcom.

Głos w sprawie zabrał szef korporacji, Yosuke Matsuda. Przemawiał on do inwestorów podczas komentowania najnowszych wyników finansowych swojej spółki. Matsuda podkreślił, że Left Alive będzie marką AAA, ale proces jej powstawania ma być szybki i sprawny.

"Chcemy aby to była marka AAA, ale to nie znaczy, że zamierzamy poświęcić na nią jakieś ogromne sumy. Jeśli chodzi o zawartość, gra będzie satysfakcjonująca w hardcorowy sposób, tak będziemy ją reklamować graczom", powiedział Matsuda.

Left Alive będzie shooterem, w którym istotną rolę odegrają potężne mechy. Twórcy zaaplikowali w swoim dziele także elementy survivalu, ale o co dokładnie chodzi, tego niestety nie wiemy.

Tytuł trafi do sprzedaży w 2018 roku, a dostępny będzie na PC oraz PlayStation 4.


Sprawdź także:
Left Alive

Left Alive

Premiera: 05 marca 2019
PC, PS4

Left Alive to gra łącząca survival z dynamiczną strzelanką w japońskim wydaniu. Za projekt odpowiada Square Enix, które zwerbowało do pracy nad tytułem osławionych wetera...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?