RUINER - nowa gra plus, bronie, stroje i wiele więcej w najnowszej aktualizacji

Reikon Games zaprezentowało zawartość obszernej aktualizacji dla gry RUINER – swojej przepełnionej akcją, cyberpunkowej strzelaniny. Pojawił się także nowy zwiastun.

@ 20.11.2017, 20:02
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
pc, ps4, xbox one

RUINER - nowa gra plus, bronie, stroje i wiele więcej w najnowszej aktualizacji

RUINER to futurystyczna strzelanina, w której wcielamy się w socjopatę wypowiadającego wojnę wielkim korporacjom, aby ocalić porwanego brata. Samej rozgrywce nie brakuje etapów intensywnej rozwałki i szybkiego tempa, zarówno pod kątem korzystania z broni białej, jak i palnej.

Od premiery dzieła Reikon Games minęły około dwa miesiące, lecz sami twórcy nie poprzestają na tym, co już trafiło do graczy i przygotowują kolejne atrakcje pozwalające ostro poszaleć. Dobrym przykładem jest najnowsza łatka, która wprowadza do projektu sporo nowej zawartości. Rozpiska prezentuje się następująco:

  • tryb Nowa Gra +;
  • tryb speedrun;
  • 9 nowych broni;
  • 7 nowych strojów;
  • zestaw nowych ciosów kończących;
  • 2 nowe utwory dla ścieżki dźwiękowej gry;
  • rankingi.

Jeśli posiadacie RUINER'a na PlayStation 4, Xboksie One lub komputerach osobistych, aktualizacja już tam na Was czeka. Być może niebawem do wspomnianych platform dołączy także Nintendo Switch, gdyż Reikon aktualnie rozważa przeniesienie na nie swego dzieła. 


Sprawdź także:
RUINER

RUINER

Premiera: 26 września 2017
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

RUINER to gra akcji w klimacie mrocznego cyberpunku. Za projekt odpowiada polskie, debiutanckie studio Reikon Games składające się z weteranów pracujących m.in. przy Dyin...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?