Naughty Dog świętuje 10-lecie serii Uncharted

Mimo że marka została oficjalnie zamknięta, przynajmniej póki co, warto rzucić okiem na 10 lat jej obecności na rynku.

@ 17.11.2017, 18:50
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps3, psv, ps4

Naughty Dog świętuje 10-lecie serii Uncharted

Naughty Dog przygotowało dla fanów cyklu Uncharted bardzo ciekawe podsumowanie, głównie z uwagi na fakt, iż marka jest już na rynku od 10 lat.

Pewnie nie pamiętacie tego momentu, ale 19 listopada 2007 roku odbyła się premiera pierwszego Uncharted. Europejczycy oraz Japończycy musieli zaczekać na nie do początku grudnia, ale warto było. Ekskluzywna dla PlayStation produkcja w swoim czasie zgarnęła oceny na poziomie 88%, rozkochując w sobie graczy.

W skład serii wchodzą:

Na dzień dzisiejszy trudno powiedzieć, jakie losy czekają Uncharted. Możemy mieć nadzieję, że kiedyś w jakiejś formule powróci. Chcielibyście zagrać w piątą odsłonę serii?


Sprawdź także:
Uncharted: Drake's Fortune

Uncharted: Drake's Fortune

Premiera: 19 listopada 2007
PS3

Uncharted: Drake's Fortune jest grą zręcznościową nawiązującą delikatnie do serii Tomb Raider, w pełni wykorzystującą możliwości konsoli PS3. Głównym bohaterem Unchart...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudossebogothic   @   19:51, 17.11.2017
Wszystkiego najlepszego Nathan! Jedna z najlepszych serii przygodowych gier akcji wszech czasów!!! Grałem w każdą dużą odsłonę z Nathanem w roli głównej. Najlepsza jak dla mnie była "czwórka", głównie dzięki sporym zapożyczeniom z The Last of Us. Były spokojniejsze momenty, więc narracja jest pełniejsza. No i często można było pokonywać przeciwników na różne sposoby, także skradając się. A później kolejno "dwójka", "trójka" i pierwsza część.