Zobacz zwiastun dodatku dla The Surge, A Walk in the Park

The Surge: A Walk in the Park to DLC do udanej gry akcji od Deck 13, czyli twórców Lords of the Fallen.

@ 16.11.2017, 16:29
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Zobacz zwiastun dodatku dla The Surge, A Walk in the Park

W sieci pojawił się najnowszy zwiastun A Walk in the Park, dodatku przeznaczonego dla The Surge od niemieckiego studia Deck 13.

Rozszerzenie zaprowadzi graczy do tytułowego parku. Na miejscu oczywiście naszym zadaniem będzie eliminowanie hord przeciwników i pokonywanie bossów. Po drodze zbierzemy też nowy sprzęt i pewnie nauczymy się kilku nowych ciosów.

Producenci obiecują bardziej otwarte i kolorowe lokacje. Możemy mieć pewność, że przygoda będzie prezentować wysoki poziom pod względem zarówno trudności, jak i jakości. Zdaniem Deck 13, cały park jest śmiertelną pułapką. Dodatek wprowadza 16 nowych rodzajów broni, pancerzy i implantów.

Rozszerzenie fabularne pojawić się ma w dystrybucji cyfrowej z dniem 5 grudnia, na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych. Jeśli zamierzacie nabyć wersję dla blaszaków, rzućcie okiem na jej wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
The Surge

The Surge

Premiera: 16 maja 2017
PC, PS4, XBOX ONE

The Surge to najnowsza produkcja niemieckiego studia Deck13, znanego m.in. ze współpracy z polskim CI Games przy projektowaniu Lords of The Fallen. Tytuł wywodzi się z cR...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?