Blake Jorgensen jest podekscytowany nowymi markami Electronic Arts

Mowa tu między innymi o Anthem od BioWare oraz nowej grze Jade Raymond.

@ 15.11.2017, 12:03
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Blake Jorgensen jest podekscytowany nowymi markami Electronic Arts

Kolejne wieści z UBS Global Technology Conference 2017, które miało miejsce w San Francisco. Także i tym razem mamy wypowiedzi szefa finansowego Electronic ArtsBlake'a Jorgensena. Opowiadał on bowiem co nieco na temat nadchodzących projektów.

W trakcie wspomnianej imprezy, Jorgensen przyznał, że w ciągu najbliższych kilku lat Electronic Arts wypuści na rynek kilka naprawdę ekscytujących nowych marek. Pierwszą z nich ma być opracowywane przez studio BioWare, ciekawie zapowiadające się Anthem. Drugą natomiast wciąż nieujawniona produkcja studia EA Motive, na którego czele stoi Jade Raymond.

Jeśli chodzi o Anthem, Jorgensen miał przyjemność odwiedzić BioWare Edmonton, a tam zagrać we wspomniany tytuł razem z szefem Electronic Arts, Andrew Wilsonem. W jego opinii gra "wygląda na ekscytującą". Zgodnie z jego opinią "ekipa poczyniła niesamowite postępy" i jest on "bardzo podekscytowany tym, co nastąpi w przyszłym roku".

Jeśli chodzi o studio Motive, Jade Raymond przygotowuje z nim nową markę akcji, która prawdopodobnie trafi do sprzedaży w fiskalnym roku 2021 czyli pomiędzy kwietniem 2020, a marcem 2021 roku. Jorgensen wyjaśnia, że "także wygląda ona fantastycznie i ekscytująco", zawiera też "mechanikę rozgrywki, której prawdopodobnie nie ma w innej grze".

Czekamy na więcej informacji, a ja tylko przypomnę jeszcze, że Anthem powinno trafić do sprzedaży w 2018 roku, na PC, PS4 oraz Xboksie One. Na chwilę obecną konkretnego terminu premiery niestety nie ujawniono.


Sprawdź także:
Anthem

Anthem

Premiera: 22 lutego 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Anthem to połączenie strzelanki, RPG i MMO przypominające konsolowe Destiny. Za projekt odpowiada studio BioWare Edmonton znane za sprawą dwóch serii: Mass Effect oraz Dr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   15:11, 15.11.2017
Dla tego gościa wszystko co przynosi kasę jest fascynujące. Pewnie nawet nie grał w grę tylko widział prognozowane przychody z mikropłatności i z tąd ten zachwyt.