DOOM i Sid Meier's Civilization VI dla Steam w rękach ponad 2 mln graczy

Oba tytuły sprzedają się wyśmienicie.

@ 14.11.2017, 12:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

DOOM i Sid Meier's Civilization VI dla Steam w rękach ponad 2 mln graczy

Właśnie się dowiedzieliśmy, że dwie najlepiej sprzedające się gry na Steam w 2016 roku to DOOM oraz Sid Meier's Civilization VI. Oba projekty rozeszły się w nakładzie przekraczających 2 miliony egzemplarzy.

Co ciekawe, bardzo dobrze sprzedawały się także dwa inne tytuły, plasując się zaraz za wspomnianymi liderami, Dark Souls III oraz Rise of the Tomb Raider. Oba przekroczyły poziom 1,5 mln jednostek, co jest całkiem imponującym wynikiem. Szczególnie, że bierzemy tu pod uwagę wyłącznie komputery osobiste oraz jedną platformę - Steam.

Rise of the Tomb Raider zdołał rozejść się w nakładzie 1,92 mln kopii, a Dark Souls III trafiło w ręce ponad 1,95 mln graczy. Jako że niewiele brakuje im do dwóch milionów, jest spora szansa, że barierę tę przekroczą jeszcze w tym roku - okres świąteczny może być ku temu idealny.

Z danych wynika, że Rise of the Tomb Raider to druga najlepiej sprzedająca się odsłona cyklu na Steam - pierwsze miejsce zajmuje remake z 2013 roku, który rozszedł się w nakładzie ponad 5 mln sztuk. Dark Souls III także jest drugą najpopularniejszą odsłoną serii. Civilization VI okupuje natomiast miejsce trzecie w ramach swojego cyklu.


Sprawdź także:
DOOM 2016

DOOM 2016

Premiera: 13 maja 2016
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Czwarta odsłona pierwszoosobowej strzelanki osadzonej w dalekiej przyszłości, która podbiła serca graczy w 1993 roku i wielce przyczyniła się do dynamicznego rozwoju gatu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?