Switchowa wersja L.A. Noire na nowym zwiastunie

Nowy zwiastun filmowy L.A. Noire prezentuje zmiany wprowadzone do wersji gry przeznaczonej dla Switcha.

@ 10.11.2017, 10:12
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
switch

Switchowa wersja L.A. Noire na nowym zwiastunie

Klimatyczne L.A. Noire od Team Bondi i  Rockstar Games powraca już za kilka dni, przez co wydawca zdecydował się przybliżyć graczom zmiany, jakich możemy spodziewać się w przypadku wersji przeznaczonej dla Nintendo Switch.

Względem pozostałych edycji gry, switchowy port L.A. Noire zawierać będzie garść modyfikacji które mogą przyciągnąć przed ekrany amatorów detektywistycznej akcji, bądź urozmaicić rozgrywkę fanom oryginału, którzy zdecydują się na ponowny zakup tytułu.

Posiadacze przenośno-stacjonarnego tworu od Ninny będą mogli zanurzyć się w rozgrywce wykorzystującej nowe ujęcia kamery, a podniesieniu komfortu rozgrywki służyć mają różnorodne opcje sterowania - wliczając w to możliwość korzystania z Joy-Conów oraz dotykowego ekranu konsoli do kontrolowania akcji.

L.A. Noire w wersji na Switcha pojawi się na rynku już w przyszłym tygodniu, 14 listopada. Tego samego dnia zremasterowana wersja przedsięwzięcia pojawi się także na PlayStation 4 oraz Xboksach One, choć z wiadomych względów będzie ona pozbawiona części udogodnień przygotowanych z myślą o najnowszej konsoli Nintendo.


Sprawdź także:
L.A. Noire

L.A. Noire

Premiera: 14 listopada 2017
PS3, XBOX 360, PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

L.A. Noire to gra przygodowa, wzorująca się na filmach Noir z lat '40 i '50. Podobnie jak pierwowzór ukazuje ona mroczne aspekty istoty ludzkiej.Akcję umieszczono w Los A...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?