Studio Rocksteady stworzy grę z Supermanem?

Więcej szczegółów mamy poznać w najnowszym wydaniu magazynu Game Informer.

@ 03.11.2017, 21:49
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Po sieci krąży dziś ciekawa plotka, według której studio Rocksteady, ekipa odpowiedzialna za serię Batman Arkham, miałaby przerzucić się na innego superbohatera. Mowa tu o Supermanie!

Wieść ta pojawiła się na łamach forum 4Chan, gdzie jeden z userów napisał:

"Okładka nowego Game Informera zostanie pokazana w następnym tygodniu. Będzie na niej gra z Supermanem od Rocksteady. Rozmiar i ambicje tego projektu są ogromne, będziecie zszokowani detalami. Nie mogę się doczekać waszej reakcji!" - brzmi tajemniczy wpis.

Jasne, na ten moment nie ma się co napalać, ale... niejedna plotka z 4Chan przeistoczyła się w prawdę. Jeżeli i teraz by tak było, to zapowiada się naprawdę gigantyczny projekt. Bo przecież to gra o gościu, który nie ma ograniczeń co do poruszania się po świecie, jakie trapią chociażby Batmana czy Spider-Mana. Poza tym, dysponuje przeróżnymi supermocami, których może pozazdrościć mu niejeden superbohater. Jak to wszystko oddać w grze? Ciężko sobie to wyobrazić, ale przecież to Rocksteady, goście, którzy przygotowali fenomenalny cykl o Batmanie.

Pozostaje czekać na potwierdzenie lub zaprzeczenie tych informacji. Osobiście liczę na to pierwsze. Bo o ile Superman nie jest najbardziej charyzmatyczną postacią, w zasadzie, to jeden z nudniejszych herosów, to jednak gra, w której możemy nim sterować, i to od uznanego studia, musi budzić emocje. 


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoskehciu   @   07:54, 04.11.2017
Podejrzenia pojawiły się już w Arkham Knight dzięki Lexowi Lutorowi, który się nagrał wiadomość na poczcie głosowej oraz dzięki wielkiemu szyldowi LEXCORP na jednym z budynków.
Osobiście się cieszę, bo może w końcu pojawi się dobra gra o Supermanie.
0 kudosguy_fawkes   @   08:34, 04.11.2017
RockSteady wyniosło growego Batmana na wyżyny, a każda kolejna część serii od tego studia była tylko lepsza, aż do fantastycznego Arkham Knight. Superman to jednak wyzwanie dużo większe, jak już zauważono w treści newsa. Nie ma co oczywiście spodziewać się klapy na miarę Supermana 64, a samego herosa nieźle ogarnięto w Injustice. Pytanie, czy RockSteady jakoś go osłabi fabularnym zabiegiem.
W tym momencie bardziej jednak czekam na nowego Spidermana, który na targach zapowiadał się bardzo smakowicie.
0 kudosIgI123   @   19:00, 04.11.2017
Wydaje mi się że Superman to postać tak potężna, że aby ją dobrze przedstawić w grze to trzeba będzie nieźle pokombinować.
0 kudosTheCerbis   @   20:31, 04.11.2017
Pewno będą to początki, lub w jakiś sposób osłabią Kal-Ela.
0 kudosfrycek88   @   15:19, 05.11.2017
Serię o Batmanie zrobili świetnie, ale jak uda im się to samo z Supermanem to będzie to znaczyli że każdy komiks są w stanie przenieść do gier.
0 kudosTheCerbis   @   18:57, 05.11.2017
Clark Kent i jego świat nie jest bardzo wymagający do odwzorowania. Mimo wszystko Rocksteady pokazało, że ma smykałkę do wrzucania superbohaterów... superbohatera do wirtualnego świata.
Dodaj Odpowiedź