Studio Rocksteady stworzy grę z Supermanem?

Więcej szczegółów mamy poznać w najnowszym wydaniu magazynu Game Informer.

@ 03.11.2017, 21:49
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Studio Rocksteady stworzy grę z Supermanem?

Po sieci krąży dziś ciekawa plotka, według której studio Rocksteady, ekipa odpowiedzialna za serię Batman Arkham, miałaby przerzucić się na innego superbohatera. Mowa tu o Supermanie!

Wieść ta pojawiła się na łamach forum 4Chan, gdzie jeden z userów napisał:

"Okładka nowego Game Informera zostanie pokazana w następnym tygodniu. Będzie na niej gra z Supermanem od Rocksteady. Rozmiar i ambicje tego projektu są ogromne, będziecie zszokowani detalami. Nie mogę się doczekać waszej reakcji!" - brzmi tajemniczy wpis.

Jasne, na ten moment nie ma się co napalać, ale... niejedna plotka z 4Chan przeistoczyła się w prawdę. Jeżeli i teraz by tak było, to zapowiada się naprawdę gigantyczny projekt. Bo przecież to gra o gościu, który nie ma ograniczeń co do poruszania się po świecie, jakie trapią chociażby Batmana czy Spider-Mana. Poza tym, dysponuje przeróżnymi supermocami, których może pozazdrościć mu niejeden superbohater. Jak to wszystko oddać w grze? Ciężko sobie to wyobrazić, ale przecież to Rocksteady, goście, którzy przygotowali fenomenalny cykl o Batmanie.

Pozostaje czekać na potwierdzenie lub zaprzeczenie tych informacji. Osobiście liczę na to pierwsze. Bo o ile Superman nie jest najbardziej charyzmatyczną postacią, w zasadzie, to jeden z nudniejszych herosów, to jednak gra, w której możemy nim sterować, i to od uznanego studia, musi budzić emocje. 


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoskehciu   @   07:54, 04.11.2017
Podejrzenia pojawiły się już w Arkham Knight dzięki Lexowi Lutorowi, który się nagrał wiadomość na poczcie głosowej oraz dzięki wielkiemu szyldowi LEXCORP na jednym z budynków.
Osobiście się cieszę, bo może w końcu pojawi się dobra gra o Supermanie.
0 kudosguy_fawkes   @   08:34, 04.11.2017
RockSteady wyniosło growego Batmana na wyżyny, a każda kolejna część serii od tego studia była tylko lepsza, aż do fantastycznego Arkham Knight. Superman to jednak wyzwanie dużo większe, jak już zauważono w treści newsa. Nie ma co oczywiście spodziewać się klapy na miarę Supermana 64, a samego herosa nieźle ogarnięto w Injustice. Pytanie, czy RockSteady jakoś go osłabi fabularnym zabiegiem.
W tym momencie bardziej jednak czekam na nowego Spidermana, który na targach zapowiadał się bardzo smakowicie.
0 kudosIgI123   @   19:00, 04.11.2017
Wydaje mi się że Superman to postać tak potężna, że aby ją dobrze przedstawić w grze to trzeba będzie nieźle pokombinować.
0 kudosTheCerbis   @   20:31, 04.11.2017
Pewno będą to początki, lub w jakiś sposób osłabią Kal-Ela.
0 kudosfrycek88   @   15:19, 05.11.2017
Serię o Batmanie zrobili świetnie, ale jak uda im się to samo z Supermanem to będzie to znaczyli że każdy komiks są w stanie przenieść do gier.
0 kudosTheCerbis   @   18:57, 05.11.2017
Clark Kent i jego świat nie jest bardzo wymagający do odwzorowania. Mimo wszystko Rocksteady pokazało, że ma smykałkę do wrzucania superbohaterów... superbohatera do wirtualnego świata.
Dodaj Odpowiedź