L.A. Noire nie zmieści się na standardowym dysku Switcha

Lepiej skoczcie po karty microSD, bo premiera gry już 14 listopada.

@ 03.11.2017, 11:08
switch

L.A. Noire nie zmieści się na standardowym dysku Switcha

Rockstar Games ujawniło wagę zremasterowanego L.A. Noire przeznaczonego na konsolę Nintendo Switch. Z informacji jasno wynika, że cyfrowa wersja gry nie zmieści się na standardowym dysku urządzenia i do jej zainstalowania potrzebna będzie dodatkowa pamięć.

Produkcja zajmie 29 gigabajtów danych, a wolna przestrzeń na konsoli (po odjęciu miejsca na dane systemowe) wynosi 26 gigabajtów. Sytuacja nieco lepiej prezentuje się w przypadku fizycznego wydania gry. L.A. Noire uruchomione prosto z kartridża będzie potrzebowało około 14 gigabajtów niezagospodarowanego miejsca na pobranie z sieci danych, które eliminują bugi i wprowadzają różne usprawnienia.

Nie tylko Switch ma tego typu problemy. Bez dodatkowego nośnika nie obeszło się przy Nintendo Wii U. Standardowy dysk tej konsoli wynosił 32 gigabajty, co nie pozwalało na jednoczesne pomieszczenie takich projektów, jak LEGO City Undercover i Batman: Arkham City.


Sprawdź także:
L.A. Noire

L.A. Noire

Premiera: 17 maja 2011
PS3, XBOX 360, PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

L.A. Noire to gra przygodowa, wzorująca się na filmach Noir z lat '40 i '50. Podobnie jak pierwowzór ukazuje ona mroczne aspekty istoty ludzkiej. Akcję umieszczono w L...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?