Microsoft przygotowuje kolejne Fable?

Korporacja nie zapomniała o jednej z ulubionych marek fanów gier RPG.

@ 30.10.2017, 12:26
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox 360, xbox one

Microsoft przygotowuje kolejne Fable?

Microsoft ma w swoim portfolio wiele fantastycznych marek. O części z nich zapomniano, mnóstwo odłożono tez na półkę w oczekiwaniu na lepsze dni. Do tej drugiej kategorii zaliczyć można cykl Fable, z którego kiedyś słynęła konsola Xbox.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, gigant z Redmond bardzo chętnie przygotowałby kolejną pełnoprawną część wspomnianej serii. Kwestię tę poruszyła Shannon Loftis, pełniąca rolę generalnego managera w wydawnictwie Microsoftu.

"Fable jest bliskie memu sercu. W zasadzie jednym z podstawowych powodów [mojej przeprowadzki z Anglii] była praca w ekipe Fable II. Fable Fortune teraz wyszło, gra karciana. Uwielbiamy tę markę. Nie mogę powiedzieć nic o tym, co z nią robimy, ale jeśli będę miała kiedykolwiek szansę powrócić do Albionu...", powiedziała Loftis w wywiadzie dla ekipy portalu Gamespot.

Brzmi to dość optymistycznie i obiecująco. Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać konkretów. Być może otrzymamy je na przyszłorocznych targach E3? Pożyjemy, zobaczymy!


Sprawdź także:
Fable: Zapomniane Opowieści

Fable: Zapomniane Opowieści

Premiera: 08 października 2004
XBOX, PC

Fable to cRPG stworzone przez studio Lionhead, kierowane przez legendarnego twórcę takich produkcji, jak Black & White i Dungeon Keeper - samego sir Petera Molyneuxa. W g...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?