Star Citizen - zebrano już ponad 163 miliony dolarów; mamy nowe materiały filmowe

Deweloperzy pokazują w jaki sposób opracowują wyjątkową oprawę wizualną przedsięwzięcia.

@ 30.10.2017, 12:03
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Star Citizen - zebrano już ponad 163 miliony dolarów; mamy nowe materiały filmowe

Star Citizen zdołało już zebrać ponad 163 miliony dolarów. Deweloperzy postanowili z tej okazji przygotować garść nowych materiałów filmowych. W jednym z nich prezentują to, w jaki sposób opracowywana jest wyjątkowa oprawa wizualna przedsięwzięcia.

Pierwszy materiał z widocznych poniżej poświęcony jest grafice. Jeśli zastanawialiście się w jaki sposób twórcy osiągnęli tak wysoki poziom jakości wizualnej swojego projektu, koniecznie rzućcie na niego okiem. Zobaczycie rozłożoną na czynniki pierwsze pojedynczą klatkę gry.

Następnie pokazane zostały usprawnienia, jakie wprowadzono do projektu ze względu na zbliżające się testy alfa 3.0. Są wśród nich: rotacja planet, poprawki w serwerach, TSAA, poprawiona detekcja kolizji, a także imponujący rendering szkła, oparty o fizykę.

Star Citizen niestety wciąż nie posiada oficjalnej daty premiery, ale jak tylko się to zmieni, nie omieszkamy Was powiadomić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudossebogothic   @   12:11, 30.10.2017
O, ku*wa. Gość pływa w forsie. Niedługo uzbiera tyle, że sam będzie mógł polecieć w kosmos. Dumny
0 kudoslogan23   @   15:52, 30.10.2017
Robienie ludzi w konia trwa dalej. Kiedy się skończy ten wałek stulecia. Robią i robią, Skończyć nie mogą a lud ciemny dalej wysyła pieniądze.
0 kudoslogan23   @   15:56, 30.10.2017
Ciekawe kiedy ludzie zmądrzeją i zrozumieją że to jeden wielki szwindel.