Rozpoczęło się Steam Halloween Sale

Przeraźliwa wyprzedaż potrwa do 1 listopada i oferuje możliwość zakupienia horroro-podobnych tytułów w promocyjnych cenach.

@ 26.10.2017, 20:19
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
pc

Rozpoczęło się Steam Halloween Sale

Zgodnie z tradycją, Valve kolejny raz wykorzystuje ostatnie tygodnie bieżącego roku celem rozpędzenia wyprzedażowej karuzeli. Dzisiejszy dzień przyniósł ze sobą start promocji zorganizowanej z myślą o Halloween, która powinna potrwać do 1 listopada i oferuje możliwość zakupienia wybranych tytułów, które w pewnym sensie mogą kojarzyć się ze Świętem Zjaw.

Na liście straszliwych produkcji, które doczekały się równie straszliwych cięć cenowych, znalazły się prawdziwe horrorowe szlagiery, wliczając w to m.in. The Evil Within (-75%), Dead by Daylight (-50%), Darkest Dungeon: Ancestral Edition (-52%), Layers of Fear (-75%) czy Resident Evil VII (-50%). Niezależnie od growego gustu warto jednak rzucić okiem na pełną lista tytułów, które uległy przecenie (dostępną na oficjalnej stronie wyprzedaży w portalu platformy Steam), gdyż znalazło się na niej nieco miejsca także dla mało horrorowych tytułów pokroju rytmicznego Crypt of the Necrodancer (-80%).

Warto mieć na uwadze, że przygotowana przez Valve, halloweenowa promocja powinna być jedynie zalążkiem atrakcji, których zadaniem będzie możliwie najbardziej dotkliwe odchudzenie portfeli użytkowników Steama przed końcem bieżącego roku kalendarzowego. W 2017 czekają nas bowiem prawdopodobnie jeszcze dwie, tym razem już pełnoprawne, wyprzedaże, szykowane kolejno z okazji Black Friday oraz Bożego Narodzenia.


Sprawdź także:
The Evil Within

The Evil Within

Premiera: 14 października 2014
PS3, XBOX 360, PC, PS4, XBOX ONE

The Evil Within to produkcja z gatunku survival-horror, przygotowana przez zespół Tango Gameworks z Shinji Mikami na czele. Tytuł stanowi nawiązanie do tradycyjnych metod...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   20:50, 26.10.2017
Miałem czekać na wyprzedaże Elexa na Steamie... ale pomyślałem sobie, że nawet jak dadzą upust, to i tak tanio nie będzie... i nie pomyliłem się - upustu w ogóle nie ma, a tytuły których poszukuje nawet po rabacie są droższe niż u konkurencji Dumny
0 kudosMicMus123456789   @   19:08, 27.10.2017
Jest kilka dobrych promocji, ale na tapecie jest już za dużo tytułów do ogrania więc trzeba sobie powiedzieć nie Dumny