Bloober Team chce specjalizować się w horrorach psychologicznych

Firma nie zamierza eksperymentować z innymi gatunkami gier.

@ 18.10.2017, 12:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Ekipa z polskiego studia Bloober Team specjalizuje się głównie w thrillerach oraz horrorach. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, deweloperzy nie zamierzają rezygnować z tworzenia tego typu produkcji. Na nich znają się po prostu najlepiej.

Dwa ostatnie projekty Bloober Team to Observer oraz Layers of Fear. Oba zostały przyjęte bardzo ciepło i z tego względu twórcy nie chcą nic grzebać w wypracowanej przez siebie formule. Twórcy nie planują też zająć się np. strategią czasu rzeczywistego czy platformówką.

Podczas rozmowy z redakcją portalu DualShockers, Krakowianie powiedzieli, że są "oddani psychologicznym horrorom", dodając następnie: "To nasz konik i chcemy być w tym najlepsi na świecie. Mamy nadzieję, że gry, które opracowujemy udowodnią wszystkim, że robimy to, co powinniśmy i jesteśmy w tym dobrzy".

Jak widać, deweloperzy nie będą eksperymentować. Choć Bloober Team niczego oficjalnie jeszcze nie zapowiedziało, można spokojnie założyć, że ekipa pracuje nad kolejnym psychologicznym horrorem, tudzież thrillerem, w którym akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby.

Jak tylko dowiemy się czegoś więcej na jego temat, nie omieszkamy Was o tym oczywiście powiadomić.


Sprawdź także:

Layers of Fear

Premiera: 27 sierpnia 2015
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Layers of Fear to horror produkcji polskiego studia Bloober Team.Rozgrywka przenosi nas do XIX wieku, a głównym bohaterem jest malarz, który próbuje ukończyć dzieło swego...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   18:07, 18.10.2017
No i dobrze. Jak ktoś jest od wszystkiego to wiadomo co ;)
Moim zdaniem mają rację.
0 kudosfrycek88   @   18:01, 19.10.2017
Przygotówki to kompletnie nie mój gatunek.