Diablo IV na tegorocznym BlizzConie? Niestety nie!

Blizzard pracuje nad przyszłością serii, ale czas na zapowiedź jeszcze nie nadszedł.

@ 28.09.2017, 17:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Diablo IV na tegorocznym BlizzConie? Niestety nie!

Tegoroczny BlizzCon zaplanowano na dni od 3 do 4 listopada. Jeśli liczyliście na jakiekolwiek informacje dotyczące np. cyklu Diablo, to niestety mamy złe wieści. Blizzard nie zamierza dzielić się z graczami żadnymi zapowiedziami związanymi z ewentualną kontynuacją.

Od premiery Diablo III minęło już 5 lat. Można by zatem pomyśleć, że nastał już odpowiedni moment na to, aby Blizzard zaczął zajawiać Diablo IV. Podczas BlizzConu to niestety nie nastąpi - na to przynajmniej wskazuje wypowiedź managera społeczności, Brandy'ego Camela, który napisał na łamach forum Blizzarda.

"Chcemy Wam przekazać, że w tym roku Diablo będzie na scenie, ale nie będziemy niczego zapowiadać. W przyszłości nadejdzie odpowiedni moment, ale jeszcze nie teraz", napisał Camel.

BlizzCon już za nieco ponad miesiąc. Trzymamy rękę na pulsie i jak tylko pojawią się jakiekolwiek doniesienia z imprezy, nie omieszkamy ich Wam przekazać.


Sprawdź także:
Diablo II

Diablo II

Premiera: 29 czerwca 2000
PC

Przenieś się do mrocznego świata Diablo II. Wybierz jedną z siedmiu postaci i wyrusz na przygodę swojego życia. Przed Tobą tajemnicze miejsca, niezapomniane przygody, pot...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?