Battlefield Heroes - moderzy chcą przywrócić grę

W darmowej wersji, pozbawionej irytujących mikrotransakcji.

@ 20.09.2017, 10:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Battlefield Heroes - moderzy chcą przywrócić grę

Battlefield Heroes było ciekawą, w założeniach darmową i nieco humorystyczną alternatywą dla bardziej dojrzałych odsłon słynnego cyklu studia DICE. Przedsięwzięcie nie przyciągnęło jednak do siebie zbyt szerokiego grona odbiorców, a w rezultacie zostało ono zarzucone. Jest jednak szansa, że powróci i to bez mikrotransakcji.

Grupa moderów zwąca się Revive postanowiła zebrać wszelkie szczątki kodu Battlefield Heroes i przywrócić projekt do życia. Obecnie dostępna jest jego wersja alfa, ale pełna winna wystartować niebawem, pod warunkiem że inicjatywy nie przerwie wydawca oryginału, Electronic Arts.

Battlefield Heroes zadebiutowało w 2009 roku, a jego żywot dobiegł końca w roku 2015. Mimo że mieliśmy do czynienia z tytułem reprezentującym gatunek free-to-play, niezbyt dobrze funkcjonujące mikrotransakcje sprawiły, że gracze szybko się od niego odbili, podobnie jak od innych "darmowych" projektów Electronic Arts: Battlefield Play4Free, Need for Speed World oraz FIFA World.

Jeśli macie ochotę rzucić okiem na to, co udało się moderom do tej pory osiągnąć, spoglądnijcie na poniższy materiał filmowy. Osoby chętne do udziału w beta testach mogą się zgłaszać do nich w tym miejscu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?