Zobaczcie unikatowy zestaw figurek z BioShock

Tworzy go firma ThreeZero, premiera w przyszłym roku.

@ 13.09.2017, 14:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360, ps4, xbox one

Zobaczcie unikatowy zestaw figurek z BioShock

Firma ThreeZero, producent świetnie wykonanych figurek m.in. z gier, ujawniła, że niebawem na rynku pojawi się bardzo unikatowy zestaw związany z cyklem BioShock. Jeśli chcecie wejść w jego posiadanie, możecie już teraz składać zamówienia.

Zgodnie ze stroną internetową ThreeZero, nowy zestaw składać się będzie z dwóch postaci. Pierwsza to wysoki na mniej więcej 30 centymetrów Big Daddy, druga to natomiast mierząca około 14 cm Little Sister.

Big Daddy to odłączane wiertło, wymienne ręce i głowa, a także pokryte ramiona i nogi materiałem. Co ciekawe, jego głowa może świecić trzema kolorami: zielonym, żółtym oraz czerwonym. W przypadku Little Sister dostaniemy narzędzie do pobierania substancji ADAM, wymienne ręce oraz nieco pokrytych materiałem elementów.

Zestaw nabyć możecie za 280 dolarów, czyli za około 1000 zł. Jeśli już teraz zdecydujecie się na zakup, wysyłki spodziewajcie się w okolicy 2 kwartału 2018 roku. Za darmo zgarniecie wówczas również specjalną, limitowaną podkoszulkę.

Poniżej możecie rzucić okiem na kilka fotek, ukazujących "zabawkę".


Sprawdź także:
BioShock

BioShock

Premiera: 21 sierpnia 2007
PC, PS3, XBOX 360, MOB, PSV

BioShock to duchowy spadkobierca legendarnych System Shocków - kapitalnych miksów horroru, pierwszoosobowej strzelanki i RPG, które pod wieloma względami zrewolucjonizowa...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?