Warner Bros nie przygotowuje kolejnego Batmana

Przynajmniej na to wskazuje odpowiedź aktora wcielającego się w jego postać.

@ 13.09.2017, 10:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Warner Bros nie przygotowuje kolejnego Batmana

Głos pod wirtualnego Batmana w cyklu Arkham podkładał aktor Kevin Conroy. W trakcie wystąpienia w ramach Nashville Wizard World Comic Con zdradził on, że Warner Bros - wydawca cyklu - nie pracuje obecnie nad jego kolejną odsłoną.

Wieść dociera do nas ze względu na to, że jeden z fanów otwarcie zapytał o to, czy Conroy wie coś o kolejnej części serii Batman Arkham, ewentualnie o jakimkolwiek dodatku przeznaczonym dla Arkham Knight. Odpowiedź była niestety negatywna.

"Wiecie co, nie wierzę, że nie zrobią kolejnej odsłony, ale nie zrobić. Czy to nie jest niesamowite?", powiedział Conroy. "Oni zarobili na tych grach miliardy dolarów. Ale nie, nie ma planów by przygotować kolejną. Przykro mi".

Oczywiście odpowiedź raczej nikogo nie powinna dziwić. Warner Bros niczego jeszcze oficjalnie nie zapowiedziało, a to znaczy, że Kevin Conroy także nie mógł niczego zdradzić. Sytuację będziemy bacznie obserwować, a jak tylko pojawią się nowe doniesienia, nie omieszkamy ich Wam przekazać.


Sprawdź także:
Batman: Arkham Asylum

Batman: Arkham Asylum

Premiera: 15 września 2009
PC, PS3, XBOX 360

Batman: Arkham Asylum to pierwsza next-genowa część przygód jednego z najsłynniejszych bohaterów komiksowego uniwersum DC. Zgodnie z tytułem, gracze mają okazję odwiedzić...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   20:00, 13.09.2017
I bardzo prawidłowo. Uwielbiam tą serię, dlatego nie chcę następnej części i tego by zrobił się z niej tasiemiec.
0 kudosguy_fawkes   @   22:48, 13.09.2017
Seria skończyła się z przytupem, w glorii chwały - pomijając problemy techniczne portu na PC, Arkham Knight było doskonałym finałem. Też nie chciałbym, by rozmieniono to na drobne.
0 kudosgregory16mix   @   00:03, 14.09.2017
Właśnie trzaskam w Orygins i podzielam Wasze zdanie. Gra trzyma poziom, fabuła się klei i kolejne starcia z znanymi wszystkim bosami spowodują jedynie niesmak. Zeszli ze sceny w idealnym momencie i przez to jest świetnie wspominana przez graczy.
Podeszli do tego jak należy - nie przez pryzmat kasy.
0 kudosMicMus123456789   @   12:36, 14.09.2017
Wykreowali genialną serię, do której innym daleko i fakt skończyli w dobrym momencie. A skoro Batman im tak dobrze wyszedł to może wezmą kiedyś na warsztad innego superbohatera.
0 kudosIgI123   @   14:57, 14.09.2017
Cytat: gregory16mix
Właśnie trzaskam w Orygins i podzielam Wasze zdanie. Gra trzyma poziom, fabuła się klei i kolejne starcia z znanymi wszystkim bosami spowodują jedynie niesmak.
Chyba masz na myśli Knight, a nie Origins.?
Dodaj Odpowiedź