Bayonetta oraz Vanquish zmierzają do posiadaczy PS4 oraz Xboksów One?

Wskazują na to, aż trzy różne wschodnioeuropejskie sieci handlowe.

@ 11.09.2017, 09:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, xbox one

Bayonetta oraz Vanquish zmierzają do posiadaczy PS4 oraz Xboksów One?

Przed momentem pisaliśmy o plotce dotyczącej Okami, tym razem docierają do nas pogłoski związane ze specjalnym zestawem, w skład którego wchodzą podrasowane wersje gier Bayonetta oraz Vanquish. Pakiet trafi do posiadaczy konsol Xbox One i PlayStation 4.

Wieści na temat wspomnianego zestawu, a także jego jesiennej premiery, dosięgają nas za sprawą trzech sieci handlowych, zajmujących się m.in. sprzedażą gier. Pierwsza i druga to czeskie Alza oraz FilmGame, trzecią jest natomiast słowackie EsteLacnejsie.

Co ciekawe, pomiędzy kartami dostępnymi we wspomnianych sklepach występują pewne różnice. Najistotniejszą z nich jest ta dotycząca daty premiery. Sklepy z Czech wskazują na listopad, podczas gdy sprzedawca ze Słowacji uważa, że do debiutu dojdzie w październiku. Cenę ustalono - rzekomo - na 54,50 euro, a więc około 220-240 zł.

Jako że SEGA - wydawca - nie potwierdził powyższych rewelacji, pozostaje nam czekać na bardziej oficjalne wieści. Kończąc, przypomnę jeszcze tylko, że Bayonetta pierwotnie wydana została w 2009 roku na PS3 oraz Xboksie One. Vanquish trafiło do sprzedaży w roku 2010, także na PS3 oraz Xboksa One. Oba tytuły w tym roku dostały konwersje dla blaszaków.


Sprawdź także:
Bayonetta

Bayonetta

Premiera: 29 października 2009
PS3, PS4, XBOX 360, PC, XBOX ONE, SWITCH

Bayonetta to przygodowa gra akcji z elementami platformowo-zręcznościowymi wyprodukowana przez studio PlatinumGames, znane z m.in. futurystycznej strzelanki Vanquish. W g...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?