The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition - rozpoczął się darmowy okres próbny na Xboksach One i PC-tach

Bethesda przygotowała na ten weekend nie lada gratkę dla wszystkich czternastu graczy, którzy do tej pory nie zetknęli się z piątą odsłoną serii The Elder Scrolls.

@ 08.09.2017, 13:15
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
pc, xbox one

Mimo grubo ponad pięciu lat na karku i zauważalnych niedociągnięć, The Elders Scrolls V: Skyrim od Bethesda Softworks to wciąż niezwykle wartościowy, zachodni "erpeg". Wydane rok temu Special Edition nie wprowadza wprawdzie szczególnych zawirowań w sferze rozgrywki, ale nawet mimo tego możliwość sprawdzenia odnowionej edycji gry za darmo na PC-tach i Xboksach One może okazać się dla niektórych graczy bardzo kuszące. 

Dostępne w ramach omawianej promocji The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition to dopieszczona wersja oryginału, zawierająca nie tylko masę poprawek (i to nie tylko graficznych), ale także solidny zestaw dodatkowej zawartości w postaci kompletu wydanych do gry pakietów DLC.

Co ciekawe, wokół Special Edition pojawiło się ostatnimi czasy nieco kontrowersji za sprawą dostępnej z poziomu gry usługi powiązanej z serwisem Bethesda.net oferującej możliwość zakupienia... płatnych modów. Na domiar złego, fundamentalne zmiany wprowadzone względem 32-bitowego oryginału pośrednio zepsuły wsparcie dla części co bardziej skomplikowanych, darmowych modyfikacji.

Aby osobiście poznać surowe ziemie Skyrimu wystarczy w ten weekend pobrać grę ze Steama bądź z poziomu sklepu Xbox Games. Zakończenie okresu próbnego TESV:SSE zaplanowano na godzinę 22:00 w niedzielę (10 września). Zgodnie z niepisaną tradycją, darmowemu weekendowi towarzyszy także dość wymiera obniżka ceny gry (-50%), która zakończy się nieco później.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?