Mirage: Arcane Warfare na własność za darmo przez 24 godziny

Poza możliwością pobrania gry za darmo przez ściśle ograniczony czas, zainteresowani gracze będą mogli nabyć Mirage w obniżonej cenie.

@ 07.09.2017, 09:16
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
pc

Mirage: Arcane Warfare na własność za darmo przez 24 godziny

Mirage: Arcane Warfare - gra twórców cieszącego się dużą popularnością Chivalry: Medieval Warfare - wylądowała na rynku kilka ładnych miesięcy temu, jednak skąpana w magicznych klimatach FPS-owa nawalanka nie podołała karkołomnemu zadaniu powtórzenia sukcesu swej gorącej poprzedniczki.

Mimo przyzwoitych recenzji branżowych portali serwery zaczęły świecić pustkami już praktycznie w dniu premiery, a o istnieniu produkcji ogół użytkowników Steama szybko zapomniał. Deweloperzy ze studia Torn Banner zdecydowali się więc spróbować tchnąć w swoją produkcję drugie życie nie tylko permanentnie obniżając jej cenę, ale przede wszystkim rozdając darmowe kopie przez 24 godziny. Mimo, że ta niecodzienna promocja rozpoczęła się stosunkowo niedawno, to jej skutki są widoczne gołym okiem już teraz - w momencie gdy piszę te słowa w Mirage gra około 43 tysięcy graczy, podczas gdy w ostatnich dwóch miesiącach maksimum dostępnych jednocześnie użytkowników oscylowało w okolicach 50 graczy dziennie.

Aby wejść w posiadanie darmowej kopii Mirage: Arcane Warfare wystarczy odwiedzić kartę gry w serwisie Steam, a następnie dodać ją do biblioteki poprzez kliknięcie stosownego przycisku. Wskazany jest jednak pośpiech - oferta specjalna potrwa tylko do godziny 19:00 dnia dzisiejszego (7 września) - po tym czasie produkcja powróci do sprzedaży, tyle że w obniżonej cenie dziesięciu euro. 


Sprawdź także:
Chivalry: Medieval Warfare

Chivalry: Medieval Warfare

Premiera: 16 października 2012
PC, PS3, XBOX 360, PS4, XBOX ONE

Chivalry: Medieval Warfare jest sieciową grą z gatunku FPP przenoszącą nas do realiów średniowiecza. Będziemy w niej świadkami brutalnego konfliktu pomiędzy państwem Agat...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?