The Walking Dead we wstecznej kompatybilności Xboksa One

Lista gier z Xboksa 360 obsługiwanych przez Xboksa One znowu się rozszerza.

@ 30.08.2017, 14:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
xbox 360, xbox one

Zgodnie z informacją dostępną na oficjalnej stronie marki Xbox, do wstecznej kompatybilności Xboksa One trafiły trzy kolejne tytuły, które pierwotnie zadebiutowały na Xboksie 360.

Na łamach naszego portalu znajdziecie listę gier, które dostępne są w ramach wstecznej kompatybilności Xboksa One. Tytułów w niej nie brakuje, a właśnie zestawienie poszerzyło się o kolejne trzy produkcje. Wszystkie pochodzą od popularnego studia Telltale Games.

Jeśli cenicie sobie przygodówki wspomnianej ekipy, a ponadto lubicie cykl The Walking Dead, powinniście znaleźć coś dla siebie. Dodane do wstecznej kompatybilności gry to:

Co to oznacza? Ano to, że jeśli macie któryś z wymienionych projektów w wersji dla Xboksa 360 możecie umieścić nośnik z nim w czytniku Xboksa One, a po chwili zaciągnie się patch pozwalający Wam na granie. W przypadku wydań cyfrowych, pobierając je zaciągniecie od razu wszystkie konieczne pliki.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?